Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vonzódom a nőkhöz de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzódom a nőkhöz de szerelmes vagyok egy nőbe, miez?

Figyelt kérdés

Tudom furcsa kérdés, ezért tettem fel, mert én sem tudom hova tenni. Néhány lányhoz vonzódtam azelőtt, de csak rajongás szinten. Volt is barátnőm már, meg kipróbáltam nővel, de nem éreztem testi izgalmat..szóval nem kívántam "anélkül a micsoda nélkül" (fütyfürütty). Érzelmileg meg iszonyatosan rá vagyok állva egy bizonyos lányra. Olyan szinten hogy odadobnám érte az életem is, hogy csak vele lehessek, mellette, hogy lássam őt. Már a hetero párkapcsolatomba is bezavar ez az érzés a lány iránt. Nem szexuálisan hanem érzelmileg. Egyszerűen úgy érzem ilyenkor hogy nem tudok felizgulni, mert vele akarok lenni inkább. Mi a fene van velem? Szerelmes lehetek ennyire egy velem egyneműbe akit még csak nem is kívánok igazán testileg?

Nő/24


2011. dec. 20. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok szakértő, de szerintem biszex vagy. Vonzódsz a saját nemedhez, szóval...
2011. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, biszex vagy.
2011. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem már így. Ugyan ilyen helyzetben voltam. Ha nem talál rám a párom(férfi) akkor össze is jöttem volna talán a lánnyal. Később jöttem rá hogy csak a lányban egy olyan szintű lelki társat találtam meg, akiért rajongok, vonzódok hozzá. De nem vagyunk lezbik (se te, se én) mivel testileg nem kéne.

Szerintem te is csak egy ritka lelki társat találtál, olyat aki talán közelebb áll lelkileg hozzád mint a saját párod. Nőként könnyebb a nőt megérteni.

Elképzelhető, hogy biszex vagy, de ha nem vonz a lány testileg akkor inkább a lelki társ feltevésnél maradnék (magamból kiindulva).....


23/l

2011. dec. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, neked is utolsó azt amit írtál
2011. dec. 21. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

én meg rajongok a kislányokért (állandóan nézegetem őket és kb olvadozok, bár ezt inkább nem mondom senkinek xD), de nem vonzódok hozzájuk. Nah?

A szerelem testi és lelki vonzódás ötvözete ha jól tudom... szal ez nem szerelem, csak nagyon imádod:D

F18

2011. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ez is egy új aspektus:)
2011. dec. 23. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!