Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Láthatatlan kötelék, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katalink35 kérdése:

Láthatatlan kötelék, vagy örök kíváncsiság?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú történet az enyém. Majdnem 2 évet töltöttem együtt a szerelmemmel. Ő az osztálytársam. Rég szakítottunk már...de folyton figyelünk egymásra, milliószor kapjuk el egymás tekintetét...néha azt érzem ha nem lenne más társaságban még esélyem is lenne. Hallom és figyelem a hangját, mindig tudom éppen merre jár. Ő is figyel ilyen szinten, érzem és sokszor "rajta kapom". Néha utálni próbál, látszik rajta hogy erölködik. És ha ő hallja az én hangom, vagy én nyílvánosan beszélek, lehajtja a fejét és magába "méllyed". Sosem tapasztaltam ilyesmit. Tanácsra van szükségem, vagy hasonló tapasztalatra, hátha valaki tudja mi ez az egész.
2011. dec. 21. 14:32
 1/3 Liza23 válasza:
Szerintem még mindig érzetek egymás iránt! De mi volt a szakítás oka?
2011. dec. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez olyan kb mint egy romantikus regény részlet. De semmit nem jelent. Ha majd lép is feléd valamit, akkor reménykedj. Te még mindig szereted?
2011. dec. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokszor kaptunk össze. Néha magunk, de gyakrabban mások miatt. A szeretem-e kérdésre válaszolni én magam se tudom tudok e megrendíthetetlen választ adni. Egy biztos, hiányzik az életemből az a típusú szeretet amit tőle kaptam. Kikerült az életemből és utána minden elmérgesedett...Sajnálom. A romantikus regényrészletre visszatérve...néha én is ezt érzem, habár ebben az esetben igen hosszú szünetek maradtak az egyes fejezetek után...:D
2011. dec. 21. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!