Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan osszam be a rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan osszam be a rengeteg tanulnivalómat?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el egy felsőfokú szakképzése, de januárba 1 hét alatt 7 vizsgám lesz. Hogyan osszam be az időmet így a téli szünet alatt? Mert nagyon kilátástalannak érzem azt, hogy ennyit meg tudjak tanulni... Tudnátok tanulási tanácsokat adni?
2011. dec. 21. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy még Szilveszterkor is tanulni fogsz, mint sokan mások.
2011. dec. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Koncentrálj egyszerre egy tárgyra. Tüdzd ki magadnak egy sokkal előbbi idopontra az anyag befejezését(én 1 héttel szoktam), mint a vizsga kezdete, eddigre tanuld meg a legnagyobb részét következőkbe csak csiszsolni kelljen.


Én hangosan szoktam olvasni,közbe aláhuzogatok pár dolgot ezt eljátszom párszor(kb 5 oldalanként) és a végén egy cetlire elférő "vázlatot" szoktam irni. Nyilván ez csak mesélősebb dolgoknál müködik.

Fizikánál, matematikánál és társainál ez nem nagyon megy. De ott meg a lényeg kb 1 mondatba összefoglalható, a többi csak logikus gondolkodás kérdése, eléggé ráhúzhatóak egy adott sémára.

2011. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
és hogy jön ez a párkapcsolat témakörbe? :D
2011. dec. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Napkiraly ***** válasza:
Elmész a patikába, veszel koffentablettát, belövöd magad, tanulsz hajnali 4ig, reggel 9kor alvajárás közben bemész a vizsgára, bekapsz mégegy koffeint, és lenyomod a dolgot. Hó végén meg egy hétig alszol.
2011. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!