Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék lányokkal ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék lányokkal ismerkedni? Lány vagyok.

Figyelt kérdés

Már 5 éve tudom, hogy a lányok is tetszenek, 13 évesen szerelmes lettem egy barátnőmbe és azóta többször is éreztem így, de csak fiúkkal randiztam. Mindig olyanok tetszenek, akikben biztosan nincs hajlam és idősebbek nálam. Hol tudnék ismerkedni olyanokkal, akik mutatnak is hajlandóságot a dolog iránt? Társkeresők nekem nem jönnek be, 3 éve fentvagyok az egyik ilyen oldalon, de mindig csak buta, igénytelen és nyomulós lányok találtak meg.

18 éves vagyok


2011. dec. 21. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy türelmesebb.
2011. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha visszatekersz itt pár napot, több lány is feltette ugyanezt a kérdést.
2011. dec. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!