Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HALLÁSSÉRÜLT LÁNY ÉS HALLÓ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HALLÁSSÉRÜLT LÁNY ÉS HALLÓ PASI LEHETNE PÁROK?

Figyelt kérdés
Ez itt szerelemről vanszó, nagyon szeretethiányom van és szeretnék összejönni valakivel.találtam egy pasast, és nagyon szeretnék összejönni vele, bár nem rég ismerkedtünk meg. 1 héttel ezelőtt ismerkedtem vele, nagyon kedves fiú. de személyesen nem szoktunk beszélgetni, csak chat-on. vajon nemtudom hogy lehet hogy halló fiú meg hallássérült lány párok lennének? pedig én hallássérült vagyok(nagyothalló) tudok beszélni is. szóval könnyű összejönni vele? félek hogy ő ellökne ha megcsokolnám, meg hogy nem fog szeretni engem, a hallássérülés miatt. bevallnám is hogy szeretem őt, de félek hogy már akkor utálni fogja. szokott rajzolni nekem szivecskét, meg csokot is. de nem tudom mit jelent. soha nem is volt nekem halló barátom, szoval kérlek segitsenek, osszátok meg! nagyon fontos lenne! VÁLASZT ÉS TANÁCSOT KÉREK! ha kellek, irj e-mail cimedet és irlak és beszélgetünk ott.! NAGYON FONTOS LENNE!!  KÖSZÖNÖM!
2011. dec. 21. 18:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kizáró ok. ha minden más klappol, akkor nem hinném, hogy probléma lenne
2011. dec. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 compactegon ***** válasza:
100%
szerintem nem probléma. nem a fél fejed hiányzik :)
2011. dec. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, az hogy hallássérült vagy az nem jelent az égadta világon semmit, ha valaki igazán szeret téged akkor nem érdekli, hogy hallássérült vagy sem, vagy ne adj isten siket, nem csak szavakkal lehet fent tartani egy kapcsolatot, más kép is ki lehet fejezni érzelmeinket.

Ha nem tud téged így elfogadni, akkor az azt jelenti, hogy még várnod kell az igazira. :)

2011. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

figyi... a szerelem meg vak és vakká, meg bolonddá tesz, szóval az összes szerelmes egy kicsit bajos most neked ez mellé jön a nagyot hallás... az nem oszt nem szoroz XD


Szóval a szerelem nem ezen múlik, ha tökéltes nő lennél sincs garancia, hogy beléd szeret a pasi. A szerelem törvényei ugyanazok bárkire, nincs kivétel. Ez egy ilyen pálya.


22/L

2011. dec. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetnek :)! Ha magamból indulok ki, engem az sem érdekelne, ha hiányozna egy végtagja, vagy bármi más baja lenne, csak szeressem és ő is engem.


20/F

2011. dec. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Tudom kicsit más, de nekem van egy hallássérült haverom, aki még csak nem is néz ki jól, de jó dumája van és imádják a lányok. Randiznotok kéne és akkor majd kiderül, de ne legyél emiatt önbizalom hiányos, ha tetszel neki és kedvesnek jó fejnek talál, pont lefogja sz*rni, hogy hallássérült vagy, úgy hogy hajrá, legyél belevaló és kicsit rámenős!


27F

2011. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
43%

DE AZÉRT NEM KELL ITT IS KIABÁLNI!!! XDDDD

sok szerencsét.. xd ha dögös vagy és kedves akkor lesz@rja hogy nem annyira hallasz amúgyis van hallókészülék ha nem tudnád

2011. dec. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Napkiraly ***** válasza:
hal-ló pasihoz sellő illik vagy egy jó kanca, attól függ melyik fele a ló. A hallássérült csajokkal semmi gond nincs, legalább nem beszélnek annyit
2011. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :) még kérek választ, vagy tanácsot! :)
2011. dec. 21. 23:06
 10/22 A kérdező kommentje:
még mindig senki nem ir? irjon valaki, fontos lenne
2011. dec. 22. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!