Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a srácnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a srácnak, hogy hallássérült vagyok?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismertem meg neten és nemsokára találkozunk. Nem tudom mit szólna hozzá. :/ Elmondjam mielőtt találkoznánk? Nem szeretek erről beszélni, meg nem is szoktam és fel se tűnik ez a betegségem. 17L
2011. jún. 27. 12:55
 1/10 napietus ***** válasza:
szerintem igen, nehogy akkor kerülj kellemetlen helyzetbe, amikor túl halkan mond valamit, és Te nem érted. jobb, ha tudja.
2011. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 ediZeJ ***** válasza:
Én nem ismerem a srácot, nem tudom h h reagálna rá, de szeritnem nyugodtan elmondhatod nem lesz belőle gáz és te ezt úgy gondolod akkor jobb ha tud róla bár ha felse tűnik akkor meg nem muszáj, na most semmilyen választ nem adtam de a lényeg a lényeg ahogy érzed szerintem nem para :D
2011. jún. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ha nem olyan feltűnő akkor nem kell előre szólni, nehogy azt higgye, hogy süket vagy és akkor tényleg meghátrál.. legalábbis lehet ilyen is... de ha mondjuk túl halkan mond valamit és visszakérdezel de nem hallod másodjára se, akkor mondhatod... akkor már nem lesz akkora gond
2011. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el mindenképp. Ha komolyan gondoljátok, akkor nem fog ettől az apró dologtól elmenekülni :)
2011. jún. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mondd el mindenképp. Ha komolyan gondoljátok, akkor nem fog ettől az apró dologtól elmenekülni"


Ha meg mégis , akkor időben kiderült, hogy bunkó.

2011. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt gondolom, hogy ha nem tudná elfogadni akkor jobb, hogy most derül ki. Csak nem tudom, hogy hozzam fel neki. :/
2011. jún. 27. 13:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj! Lenne egy dolog amit jobb, ha tudsz mielőtt személyesen is találkozunk. Nem egy nagy valami, de így fer ha tudod.


És akkor elmondod, hogy x%-os hallásérült vagy és, hogy ez észrevehetően nem akadályoz a mindennapjaidban, nem kell kiabálni csak érthetően kell beszélni... stb...

2011. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. jún. 27. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az első randi (találkozás) vége felé hozd fel, ha nem észrevehető, akkor addig nem lesz vele baj, és addigra kiderül, hogy kölcsönösen szimpatikusak vagytok-e egymásnak. Ha nem, akkor tárgytalan az egész, ha pedig igen, akkor valószínűleg könnyebben elfogadja majd a fiú. (Nekem semmi problémát nem jelentene, ha egy barátnő-jelöltről kiderülne ilyesmi, szerintem neki se fog.)
2011. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászolonak van igaza!:))

Majd a randin mond el..

igy neten lehet hogy túlzásokba fog esni és lemondja a talit vagy bármi, ha nem vészes akkor majd a talin mond el neki:))

2011. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!