Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék?

Figyelt kérdés
Mit adhatnék ajándékba a barátomnak? Mondjuk egy pendrive mellé még mit lehetne?
2011. dec. 21. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Készíts valami személyeset, ha nem akarsz, akkor adj meg egy összeget, mennyit szánnál rá és úgy könnyebben válaszolhatok. Mit szeret, mi a hobbija, személyes legyen vagy hasznos?

Írhatnám, hogy én bázisugró ernyőnek örülnék, de a barátnőm úgyse vesz nekem ajándékba, mert 300ezer körül van amit kinéztem nyárra...

2011. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát max. 10ezret szánnék rá, saját készítésű ajándék tippnek is örülnék. Autókat szereti.
2011. dec. 21. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:

10ezerből viszonylag sok ajándékot lehet venni. Viszont autóalkatrészt nem ajánlanék. Valami egyéb amit szeret?

Én a barátnőmtől egyszer egy láncszemet kaptam (extrém bicós vagyok). Igaz nem teljesen ő készítette kézzel. Mivel a biciklilánc elég nagy igénybevételnek van kitéve e sport során, ezért mindegyikünknél van egy láncdarab szakadás esetére. A kedvesem kért egyik bicós társamtól egy láncszemet. Belegravíroztatta a nevét az egyik oldalra, a másikra meg az enyémet. Rakott rá egy kis kapcsot (ékszereken szokott olyan lenni). Ezek a láncszemek nagyon szépek (ne a teszkós biciklire gondolj). Nagyon örültem neki. Volt hogy hasznos ajándékot kaptam tőle. Barátnőm jelenlétében egyik barátommal egy katalógust lapozgattunk. Már aktuális volt a pedálcsere. A lány megkérte az említett barátomat, hogy segítsen neki pedált venni. Azt vették ami nekem is nagyon tetszett és egy I(szív)U belesavazással egyedivé tette (ezt is a barátom oldotta meg). Nagyon kreatív tud lenni a párom. Nem hiszem, hogy ez neked segítene, de úgy érzem megadtam az irányt, amin elindulhatsz.

2011. dec. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
sok sört!
2011. dec. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.
2011. dec. 22. 20:07
 6/6 Twinx válasza:
ha az autókat szereti akkor vegyél neki autókozmetikát..pl gumiabroncs ápoló, műszerfal tisztító vagy valami ilyesmit
2011. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!