Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék valójában a hibás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék valójában a hibás?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok a barátommal. Mikor meg ismertem rá 1 hónapra össze is költöztünk le költözött hozzám. Nem nagyon tetszett neki a hely ahol laktunk mert nem ismert senkit. De akkor nagyon jó elvoltunk semmi probléma nem volt. Utána jött egy olyan lehetőség hogy ahol ő lakot meg vegyük azt a házat. Meg is vettük fel is költöztünk. Azóta romlott meg a kapcsolatunk, nem mondom hogy állandóan de nagyon sok a vitánk. A vita abból indul legtöbbször hogy nem foglakozik velem, de ő ezt tagadja nem érzem azt a közelséged mint volt.Azt mondja börtönbe tartom pedig én nem érzem mert sosincs itthon mindig mindenkinek segít,nem azt mondom nekem nem de mikor meg kérem húzza a száját és az is nagyon rosszul esik. Mindenki el ismeri hogy ő a hibás de ő úgy forgassa a dolgokat hogy én leszek a rossz. És mindig lelki ismeret furdalásom van. A mai nap folyamán nagyon csúnyán össze vesztünk ki jött belőlem hogy mindenkinek segít én meg nem férek a noteszébe. Félek hogy már csak a meg szokásból van velem és csak hogy ne bántson azé mondja szeret de csak akkor mondja ha rá kérdezek de amúgy általában nem nagyon mondja és jó esne de nem reagál. Most hogy vele akarok lenni tényleg ezzel ölöm meg ?
2011. dec. 22. 00:06
 1/1 anonim ***** válasza:

ezt 4szemközt kellene megbeszélnetek,higgadtan,felnőttek módjára,kérdezd meg hogy ő mit szeretne a jövőbn ettől a kapcsolattól,stb

hány évesek vagytok?

ne legyen lelkiismeret-furdalásod ha úgy gondolod,nem te vagy a hibás és szerintem ha ő nem nagyon érezteti veled,h szeret,lehet így is érez,de ha vele akarsz lenni,annak pont örülnie kellene

16/L

2011. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!