Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Odaadjam neki vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odaadjam neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Igazából már nem párkapcsolat, de talán ez a téma áll a legközelebb hozzá...


Egy hónapja szakítottunk a barátommal. Mikor még együtt voltunk, ígértem neki egy karkötőt karácsonyra, amit el is készítettem. A probléma viszont az, hogy amióta szakítottunk, ő levegőnek néz, nem beszél velem. A hátam mögött viszont folyamatosan féltékeny, aggódik értem... Próbálja titkolni, de mindenki látja, hogy fontos vagyok neki még mindig. Arra gondoltam, hogy mivel nem beszélünk, a karkötőt egy borítékba tenném, ráírnám, hogy "mert megígértem", és bedobnám a postaládájába. (Nincs ezzel semmi célom, nem visszaszerezni akarom vagy ilyesmi, csak ha egyszer megígértem...)


Szerintetek jó ötlet vagy inkább várjak, amíg rendeződnek kicsit a dolgok közöttünk és beszélünk?


2011. dec. 22. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallgass az ösztöneidre -> küldd el neki!
2011. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem add oda neki, de ne nagyon számíts rá, hogy hordani fogja, bár ki tudja...
2011. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ölet, és mivel ráírnád hogy "mert megígértem" így még nem is értené félre. Én aranyos ötletnek tartom, meg főleg ha már kész, akkor már nem is kell értet sokat tenned.
2011. dec. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!