Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval akkor szerelem = bugyutaság?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést minden szerelmestől, meg bárkitől, aki magára veszi. De én azt vettem észre, h amint az emberek szerelmesek lesznek, valami átkapcsol bennük és a bugyutaságfaktoruk az egekbe szökik...

Csak h néhány példát írjak:

- mindenféle hülye, értelmetlen beceneveken szólítják egymást: mókuska, bogyó, édeske, nyuszifül(ilyenkor mi van, elfelejtettétek egymás nevét? kajak nem értem)

- összerakják az ujjaikat és szívet formáznak belőle (oké, ez még valamennyire érthető is, néha aranyos is lehet, de nem értem akkor sem, ennek mi a célja, h megmutassák, h ők akkor most mekkora szerelmesek?)

- tudják egymás jelszavát mindenhova (ez MI??? ha az ember jár valakivel, akkor automatikusan MINDENT tudnia kell róla?? és mi van, ha szakítotok? vagy az nincs is benne a pakliban??)

- nyilvánosan büszkélkednek mások előtt, ők bizony kifliben alszanak (egészségükre, de ez szerintem a kettőjük dolga)

- nem is létezik már egy személy, mindenki egyetlen személyként gondol rájuk, mint Jóska és Mariska...olyan már nincs, h Jóska... mert az magával vonzza azt, h Mariska (kajak nem értem, max házaspároknál okés)

- boldog boldogtalannak ömleng a kettőjük életéről

- gügyögnek egymással (puszilállak... szeriiii...mi ez itt az óvoda?!)


És még sorolhatnám. Persze lehet csak én vagyok érzéketlen fatuskó, hogy irritálnak ezek a dolgok. Vagy éretlen vagyok és gyerekes, meg miegymás... vagy egyszerűen csak még nem voltam szerelmes, így nem tudhatom. De ilyenkor komolyan elgondolkozom, h ha én is ilyen cikis és nyálas és érzelgős leszek, akkor nem igen kérnék belőle.


Na de tényleg nem akartam senkit megsérteni, csak egyszerűen szeretném tudni, hogy miért "váltanak" az emberek, ha szerelmesek? Azt nem lehet ésszel?


2011. dec. 22. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet éretten is szerelmes az ember,persze az a ritkább fajta.Én nem gügyögtem és nagyon sokmindent nem csináltam,abból,amit felsoroltál,mégis szerelmes voltam,vagy mégsem? Jó kérdés..nem találok választ

20l

2011. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem úgy értem, h az összes szerelmes ilyen, de tényleg tapasztalatból beszélek, h ez eléggé magával vonzza ezeket a dolgokat.
2011. dec. 22. 22:36
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát elég brutális általánosítás, már ne is haragudj. Ezeket általában kirakatkapcsolatnak hívják. Nem arról van szó, én is megbeszélem a barátnőimmel, hogy imádok a barátommal kifliben aludni, ha feljön a téma, de amúgy nem "büszkélkedek" vele. Egy jelszavát sem tudom, ahogy ő sem az enyéimet. Nem ömlengek, nem gügyögünk, és főleg nem formálunk szívet az ujjainkból (?) SOHA.

Mondjuk becézni szoktuk egymást, de csak a "szokásos" kicsim, szívem, drágám stb.

Szerintem inkább ezekre a fészbuk kapcsolatokra jellemző, amiket itt leírtál.

17L

2011. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
lehet általánosítás, persze, de az az igazság, h nem csak a tizenéves gyerekeknél látom ezt, hanem rendes felnőtt embereknél is megfigyelhető ez a szindróma... de mondom, nem kell megbántódni, akinek nem inge, az ne vegye magára, és nem is sértegetni akarok én senkit, hanem megtudni, h mire is jó ez. bár a kirakatkapcsolatban lehet valami. nem csak facebook... ott még tengernyi dolog lenne ezeken az "élő" dolgokon kívül...
2011. dec. 22. 22:40
 5/16 anonim ***** válasza:
most mondjam azt, hogy a szerelem a fajfenntartáshoz szükséges, és igazából csak kémiai folyamatok összessége, ami nem sokban különbözik attól, hogy meg eszel egy halom csokit? ezt is mondhatnám, meg azt is, hogy a szerelem annak elképzelhetetlen aki még nem élte át, mert anyira csodálatos érzés? vagy azt, hogy ha szerelmes leszel, az nagyon jó, de még nagyob fájdalom, amikor véget ér?vagy azt, hogy a szerelmed mindenkinél és mindennél fontosabb lessz? döntsd el neked melyik igaz
2011. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nos én teljesen egyetértek az írásoddal, mintha ilyenkor lecsökkenne az emberek IQ-ja. Engem valahogy az zavar a legjobban mikor az ilyen "párocskák" a tömegközlekedésen nyalják-falják egymást és cuppognak össze-vissza. Sajnos a szomorúság meg az irigység beszél belőlem, de pl. egy tömött buszon vagy metrón hová menjen az ember ha nem kívánja ezt nézni. 27/f (még csak viszonzatlan szerelemben volt részem)
2011. dec. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A szerelem csak egy szépen kiagyalt körítés a tényhez---> dugni akarsz.
2011. dec. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
fiú / lány vagy? hány éves vagy? NEM mindegy
2011. dec. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

nem értem, miért nem mindegy. 21 éves vagyok, szóval lehet akkor csak ezért látom ezt ilyen gyerekesen. amúgy lány vagyok


na azt azért elég butaságnak gondolom, h kémiai folyamat, blablabla, mert ez kicsit leegyszerűsített változat, de az elméletemet még mindig fenn tartom.

2011. dec. 27. 11:56
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet altalanositani, mint ahogy atzt tetted. Minden ember has es mas es nem feltetlenul csinaljak az altalad leitrakat. Az tisztan latszik hogy meg nem voltal szerelmes, de ha madj egyer talasz egy olyan manuszt aki erdemes a szerelmedre es belezuhantok a "kodbe", a te "IQ"d is csokkeni fog, mint mindenki mase. Nem elfelejteni hogy az egyik legszebb erzesrol beszelunk. :)
2011. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!