Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval akkor szerelem = bugyutaság?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést minden szerelmestől, meg bárkitől, aki magára veszi. De én azt vettem észre, h amint az emberek szerelmesek lesznek, valami átkapcsol bennük és a bugyutaságfaktoruk az egekbe szökik...

Csak h néhány példát írjak:

- mindenféle hülye, értelmetlen beceneveken szólítják egymást: mókuska, bogyó, édeske, nyuszifül(ilyenkor mi van, elfelejtettétek egymás nevét? kajak nem értem)

- összerakják az ujjaikat és szívet formáznak belőle (oké, ez még valamennyire érthető is, néha aranyos is lehet, de nem értem akkor sem, ennek mi a célja, h megmutassák, h ők akkor most mekkora szerelmesek?)

- tudják egymás jelszavát mindenhova (ez MI??? ha az ember jár valakivel, akkor automatikusan MINDENT tudnia kell róla?? és mi van, ha szakítotok? vagy az nincs is benne a pakliban??)

- nyilvánosan büszkélkednek mások előtt, ők bizony kifliben alszanak (egészségükre, de ez szerintem a kettőjük dolga)

- nem is létezik már egy személy, mindenki egyetlen személyként gondol rájuk, mint Jóska és Mariska...olyan már nincs, h Jóska... mert az magával vonzza azt, h Mariska (kajak nem értem, max házaspároknál okés)

- boldog boldogtalannak ömleng a kettőjük életéről

- gügyögnek egymással (puszilállak... szeriiii...mi ez itt az óvoda?!)


És még sorolhatnám. Persze lehet csak én vagyok érzéketlen fatuskó, hogy irritálnak ezek a dolgok. Vagy éretlen vagyok és gyerekes, meg miegymás... vagy egyszerűen csak még nem voltam szerelmes, így nem tudhatom. De ilyenkor komolyan elgondolkozom, h ha én is ilyen cikis és nyálas és érzelgős leszek, akkor nem igen kérnék belőle.


Na de tényleg nem akartam senkit megsérteni, csak egyszerűen szeretném tudni, hogy miért "váltanak" az emberek, ha szerelmesek? Azt nem lehet ésszel?


2011. dec. 22. 22:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előző: igen jól írod hogy minden ember más és más, lehet hogy neked a legszebb érzés, de másnak meg a legszarabb.
2011. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
lehet majd egyszer "belezuhanok" valakibe és esik nekem is az IQ-m, csak az a baj, h nagyon sokan mondják, h fáj is, ha mondjuk nem viszonozzák, vagy nem úgy viszonozzák a szerelmet. és ki akarna magának fájdalmat? de persze nem vagyok teljesen tuskó, amikor látok párokat kézenfogva, v bárhogy, azért az van bennem egyrészt, h milyen aranyosak...másrészt meg az, h mi a fenéért olyan rohadt boldogak? úgyhogy lehet tényleg szerelmesnek kéne lennem, már csak azért is, h ne legyek folyton dühös és ne akarjak mindenkit széjjelverni. :)
2011. dec. 27. 16:58
 13/16 anonim ***** válasza:

14:07 es vagyok


Ahogy irtad: "...lehet tényleg szerelmesnek kéne lennem..." A "kéne" szo ami arra utal hogy igazabol TE is szeretned. Bar tudnek tobbet segiteni, de ezt neked kell megélni.

2011. dec. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
lehet, h kicsit tényleg szeretnék szerelmes lenni, de akkor is ott van a másik oldalon az, h annyian írják, h mennyire rossz csalódni, meg pofára esni... na ez az, amit én viszont nem akarok. de mi az, h nekem kell megélni? most határozzam el, h szerelmes leszek, v h megy?
2011. dec. 30. 16:24
 15/16 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy a "mai fiatalok" mar nem ugy latjak a dolgokat mint az idosebbek. Valljuk be hogy sokkal szabadabb a felgoasuk es tesznek mindenre. Pl. mas erzeseire, igy a "pofara eses" valoszinusege amennyiben 25 alatt vagy lenyegesebben nagyobb. Keress idosebb pasit es ne utasits el semmi ujat mert nem tudod mit hagysz ki. :)

mennyi idos vagy?

2012. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

de én nem teszek mások érzéseire, inkább túlzottan is meg akarok felelni, h ne bántsak meg senkit, nem erről van szó


21 éves vagyok és az idősebb pasikat szeretem, csak azok bonyolultabbak, mint a fiatalabbak...

2012. jan. 3. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!