Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedett így? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett így? Most kellek neki vagy sem?

Figyelt kérdés
barátnőm nem túl fényes, se veled se nélküled kapcsolat után most véglegesen szakított. (Szerinte nem voltam elég figyelmes, de ez hosszú történet, ebbe ő is én is hibás voltam h ide jutottunk) legalábbis most azt mondta ez végleges, de mikor mondtam hogy hazaviszem azt mondta hogy aludjunk még együtt utoljára (elsőre nem akartam, de belementem). együtt aludtunk, simogattuk egymást és úgy voltunk együtt mint előtte ritkán. sokkal érzelmesebb volt. aztán reggeliztünk és elment, és egy csókkal búcsúzott. ez most mi?
2011. dec. 23. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Most gondolkodik, hogy mi legyen, még nem zárta le magában, úgyis fog keresni.
2011. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meg mindig mondja hogy többet akar mint csak szex, pedig próbálok programokat szervezni, aztán most is ő rángatott az ágyba, ő kezdeményezett
2011. dec. 23. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, csak búcsúnak szánta, ne rontsd el nyomulással, viszont legyél kedves, udvarias, figyelmes, és ha akar valamit majd lép.
2011. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak bizonytalan a kapcsolatotokban lehet úgy érzi hogy kellene valami "új" dolog bele. Én is ezért szakítottam most 2x-ra barátommal és ez már totál végleges, de első szakítás után egy hónapot bírtam ki nélküle. Ezekből amiket leírtál biztos szeret téged csak légy türelmes ;)
2011. dec. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!