Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak már ugy hogy elutasitották öket de később mégis összejöttek avval aki elözöleg leutasitotta öket mit gondolnak ill mit tettek ezért?

Figyelt kérdés

Ugy értem hogy ők változtak valamilyen szinten vagy mit tettek azért hogy a másik mégis összejöjjön velük?

nem kérdeztetek rá hogy miért gondolta meg magát a másik,

jo,tartos kapcsolat lett belőle?


2011. dec. 23. 21:15
 1/7 anonim válasza:
"jól" kell reagálni az elutasításra, és összebarátkozni az illetővel, majd csak szimplán magadat kell adni és megeshet, hogy aki elutasított rájön, hogy milyen aranyos pasit/lányt hagyott ki... lehet ebből természetesen hosszútávú kapcsolat, de a kérdést, hogy miért nem kellettem elsőre, csak akkor szabad feltenni, amikor már a kapcsolat biztos lábakon áll, elég mély, és komoly :)
2011. dec. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom segít-e, de leírom hogy nekem mi volt, illetve inkább a barátomnak. szóval facebookon ismertem meg és nagyon édes volt de éppen plátói szerelmet tápláltam egy bunkó iránt, és nem láttam a szememtől, ezért amikor az édes elmondta facen hogy szeretne tőlem valamit akkor elutasítottam, de barátok maradtunk. aztán néha rám írt és jót beszélgettünk, de nem történt semmi mert még mindig ilyen nyomorékokkal akartam összejönni (eredménytelenül) aztán mikor elegem lett minden g_ci fiúból hazamentem mint valami rongy és ott voltam hogy feladom és leszbikus leszek rám írt ismét és rájöttem hogy egy tündér:) és találkoztunk kétszer aztán harmadiknál összejöttünk és már fél éve együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. szóval két dolgot tett:

-kiérdemelt (figyelmes és megértő és aranyos)

-kitartó volt

egyébként jól néz ki de csak a külseje miatt lehet hogy nem szerettem volna bele.

remélem tudtam segíteni:)

2011. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálam ilyen nincs, aki egyszer nemet mondot, azzal nem jönnék össze később.egyszer volt olyan, hogy akartam járni egy aranyos számomra szép lánnyal,de kikosarazott, kicsit később össze jöttem egy másik lánnyal, nekem és az első lánynak van egy közös jóbarátunk,általa ismerjük egymást.amikor látott az első lány a másodikkal,akkoriban mondta a közös jóbarátnak, hogy lehet jobb lett volna, ha össze jövünk(csak a saját szóhasználatával).csakhogy akkor már ugye igencsak késő volt...
2011. dec. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En kezdemenyeztem egy lanynal aki viszautasitott.

\nemsokra ra kezdtem fuzogetni a lanytesolyat, es vegul megis az elso lanyt vettem el felesegul.

Es nem is donthettem volna jobban. jar igy az ember

2011. dec. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Eljátszottam, hogy már nem érdekel, elhitettem, hogy csak barátilag közeledem felé, és közben ügyesen manipulálva elértem, hogy vonzódjon hozzám. A jeget végül úgy törtem meg, hogy egy olyan helyzetbe hoztam, amiben nem mondhat nemet. 4 évig voltunk együtt, abból másfél év együtt élés.
2011. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hogyan manipuláltad?
2011. dec. 24. 19:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Magabiztosság, annak eljátszása, hogy nem különösen zsibbaszt az, hogy vele lehetek, de azért ennek ellenére kedvelem a társaságát. Minél több testi kontakt, bármilyen módon. Az a lényeg, hogy úgy legyél tisztán csak barát, hogy közben érezze, hogy te férfi is vagy.
2011. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!