Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy lányba de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba de nem merek közeledni (már jó párszor elutasítottak és nagyon megviselt) hozzá, bármit megtennék érte ha biztosan igen lenne a válasz. Mivel növelhetném az önbizalmam?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először beszélgess vele msn-en... De amúgy bátorság, veszteni valód nincs! ;)
2008. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közöld vele, hogy mit érzel iránta, mert megelőznek, aztán meg azon fogsz rágódni, hogy mi lett volna, ha...
2008. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a második hozzászólóval... Ha nem ismer eléggé akkor szerintem semmiképp nemfog összejönni veled. Először ismerkedjetek meg kicsit közelebből.
2008. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont, ha előbb megismerkedtek, akkor előfordulhat, hogy csak haverként fog tekinteni rád. Hívd el randira. Nem azt mondtam, hogy állj elé, és rögtön vallj szerelmet. Ha van esélyed bele fog menni egy randiba.
2008. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltatok ilyen gyorsan:)

Minden megpróbálok mert tényleg nagyon szeretem...és még nem nagyon éreztem ilyet.Csak viszont ha ez előzőek ennyire megviseltek pedig őket nem is szerettem akkor most nem tudom mi lesz.De még egyszer nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)

2008. okt. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!