Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Frissen szakított. érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frissen szakított. érdemes próbálkozni vele?

Figyelt kérdés

Nemrég felfedeztem egy srácot a FB ismerőseim között.... elég sokan ismernek engem a melóm révén és sokan bejelölnek, én visszajelzek mindenkit.... néha belájkol nálam zenéket stb és pár napja csak ráírtam, hogy honnan ismerjük egymást (mert hát igen helyes srác és aligha felejtenék el egy ilyen fiút :))

Írta hogy sehonnan de feldobott neki a rendszer és mivel tetszenek neki a képeim így bejelölt.

Simán csak beszélgetünk, semmi extra de most 1 hónapja szakítottak a barátnőjével, nagy szerelem volt és mély sebek stb...

Felmerült, hogy végülis bejön nekem a srác, nyilván én is neki valamilyen szinten, de érdemes egy összetört szívű sráccal bármit próbálni? Nem csak pótlék lennék neki?

Közel is lakik (10 km kb.) én 2 évvel vagyok idősebb nála ami szerintem nem olyan vészes (én 26, Ő 24 éves)

Mit gondoltok?


2011. dec. 24. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozni lehet, szorosabbra fűzni a kapcsolatot. De érzelmileg még nem szabad közeledni amíg nem tudod biztosra, hogy már nem a másik lányt szereti... Nem tudjuk mennyi ideig voltak együtt
2011. dec. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem mindenki sír heteket/hónapokat egy tönkrement kapcsolatért. Szerintem elkezdthetsz vele ismerkedni, csak ne ronts ajtóstól a házba :) A 2 év korkülönbség meg ilyen korban már mindegy.

Ha ügyesen terelgeted a beszélgetést, gyorsan kiderül, mennyire van készen egy új kapcsolatra.

2011. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Beszélgettünk most is, rosszkedvű, utálja a karácsonyt, hiányzik neki a lány... Nem tudok semmit a kapcsolatról, nem mertem kérdezni... nem tudom hogy próbálkozzak megtudni.

2011. dec. 24. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd, saját tapasztalat. Most az exét keresi sztem mindenkiben, hiányzik ez neked?
2011. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!