Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim. Vélemény?

Figyelt kérdés
Barátnőm műkörmöket akar, de szerintem azok isztonyat gusztustalanok. Nektek mi a véleményetek azokról a lányokról, kiknek műkörmei vannak?

2011. dec. 24. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az attól függ..ha ilyen hegyes csilivili hosszú körmöket akar, megjegyezném neki, hogy milyen undorító, de pár hónap alatt úgyis ráun. ha pedig ilyen sima, természetes a nagy kívánsága, akkor meg teljesen mindegy:)
2011. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Gusztustalan. Benne van, hogy "mű", a mű dolgok, hogy lehetnek szépek!? Ilyen alapon vágassa le a lábát és csináltasson művégtagot, ha már ilyen szexi a "mű".
2011. dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Figyelj, nem kell egyből ugrani arra, hogy hú műköröm. Nincs semmi rossz benne. Nekem például tökre rossz volt, hogy szörnyen vakarózós vagyok és így mindig tiszta kosz volt a körmöm, ami igen igénytelen hatást keltett. Csináltattam műkörmöt ami a férfi tévhittel ellentétben nem feltétlen jelenti azt hogy valami szart rátesznek... Hanem lehet, hogy egy sima zseléréteget visznek fel rá amitől fényes lesz a köröm... Nem tudom mi undorítót látsz benne.


[link]


Csak azért mert szép igényes kezeket, körmöket akar még nem kell leszólni... A nagy természet ellenes undorító körmöknek én is ellene vagyok de egy egyszerűbb ápoltságot mutató körömmel nem tudom mi bajod van.

2011. dec. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tyler913 ***** válasza:
Ha 1O centis karmokat akar,amitől mosogatni sem tud majd,az gáz.De egy műköröm lehet nagyon ízléses is.És tudod milyen jól lehet azokkal cirógatni?Mmmm...Nézd a jó oldalát!
2011. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hagyd neki,minél nagyobbat tetet fel magának,annál több körme fog leszakadni,majd rájön magától,hogy nem minden a műköröm.Vidd el sportolni,falmászás..egyéb finomságok.:D
2011. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is visszataszító. Aztán majd jön a rinyálás, hogy ő azért nem végez házimunkát, mert letörik a kib*szott műkörme.
2011. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem világ életemben borzalmas állapotú körmeim voltak, folyton törtek stb. Érettségi után (miután megtudtam, hogy felvettek az orvosira) elmentem műkörmöt csináltatni, mert az eredeti simán átszelte volna a gumikesztyűt az éles törésével. Azóta is van (több, mint 1 éve) ezekhez nagyon hasonló, de inkább rövidebb:

[link]

[link]

[link]

[link]


SENKINEK sem tűnt fel, hogy mű, én élvezem, hogy végre igényes, és nem törik, pedig mártottam már formalinba, műtéti fertőtlenítőbe, főzök, mosogatok, tornázok vele, tökéletes állapotban van mindig. Csak azért, mert benne van, hogy "mű", nem feltétlen undorító. Anyukám is teljesen kikészült, mikor megtudta mit akarok (ő is rögtön az undorító hegyesekre asszociált), majd miután meglátta, úgy megtetszett neki, hogy azóta is csináltat ő is :D

20/L

2011. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem már több, mint 2 éve van és imádom. :) Ugyanúgy megcsinálok vele bármit, tudok vele bánni, 2 havonta megyek körmöshöz, nem törik le, nem szakad, semmi ilyesmi. Ízlések és pofonok. Ha szépen megvan csinálva és nincs a hosszúsága sem eltúlozva, simán szép szerintem.

Nem vagyok egy cicababa, nincs szőkített hajam és sosem festem magam. Erről viszont nem mondanék le. :)

2011. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19L
2011. dec. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy igényes, szolid műköröm nagyon is szép. Engem inkább az zavar, hogy minden 3. nőnek tövig rágott körme van. Na az az igénytelen.


20/F

2011. dec. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!