Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális, hogy egy minden szempontból 10 pontos pasi, akiért kapkodnak a nők; jár egy 5 pontos csunyácska csajjal, és fordítva?

Figyelt kérdés
Nektek erről mi a véleményetek?
2011. dec. 24. 23:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyrészt ízlések és ficamok, másrészt férfiak közül van olyan is, akinek nem(csak) a külső számít. Fordítva mondjuk még nem tapasztaltam, soha nem láttam nőt olyan pasival, aki egyértelműen rosszabbul nézett volna ki nála.
2011. dec. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a csúnyácska dolog és a 10 pontos pasi is relatív! lehet hogy az a lány nem is csúnya, valamint rendes és értelmes. nem úgy mint az átlag buta semmirevaló aki fut a srác után.
2011. dec. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A belső megszépít! A srác szemében szép, mert szereti. Te viszont külsőre mész ezért csak a 10 pontost látod és fel nem tudod fogni mi van. Látod ez a különbség. Ennyit nem tudsz...
2011. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem normalis az ilyen. A szerelem megszepit mindenkit:D

En atlagos kinezetu nonek tartom magam, parom viszont jokepu ferfi. Azt mondja, neki mindig is az atlagosabb kinezetu csajok tetszettek, nem a szuper szepsegek, szerencsemre:D 8 eve vagyunk egyutt.

2012. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ismétlem az előttem szólókat, a belső is nagyon fontos. Én pl úgy vagyok vele, hogy egy 1-10-es mennyire fontos a kinézet skálán 5-6 pontot adok. Nem akarok belemenni, én éppen nem tartom magam helyesnek, de sok lány azt mondja hogy mennyire helyes vagyok,jó az alakom... Azért sem akarom túltárgyalni mert van egyfajta stílusirányzatom, és nekem a belső fontosabb mint a külső, a barátnőm akivel 2 éve együtt vagyok sokan csúnyának vélik,de nekem a belső tulajdonságai miatt megszépült a szememben. Kiegészítjük egymást, ezért is nem feltétlen számít egy kapcsolatban a 2 ember kinézete(: 16/f
2012. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!