Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem vagy csak visszatero...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem vagy csak visszatero fellangolas?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsosorban boldog karacsonyt kivanok mindenkinek aki ezt olvassa!

Masodsorban szeretnem elmondani a problemam ami nagyon aggaszt.

Szoval az ugy volt,hogy ezelott masfel evvel ezelott jartam egy lannyal de a kapcsolatunk nem tartott tovabb harom hetnel.Nem azert mert nem szerettem a csajt,hanem azert mert akkor meg kicsinek ereztem magam egy kapcsolathoz(14 eves voltam)...(Mostpedig 16 vagyok).Tehat az akkor kapcsolatunk nem mukodott.Most karacsony alkalmabol a nagyszuleimnel toltom az idot es mivel o is itt lakik talalkoztuk parszor es mondhatni jol elvoltunk megnevetettem egy csomoszor es szerintem erez is valamit irantam (ismet) de azert nem mernek rea fogadni.Mikozben beszelgettem vele sok uj dolgot megtudtam rolla: pl: neha ragyujtott regebben,mar nem szuz...!Nem tudom ezekrol mit gondoljak kicsit ....soot nagyon meglepodtem..nekem termeszetes dolognak tunt hogy az ember megvarja legalabb a 18 eves kort de lehet csak en vagyok lemaradva.Vegulis o csak annyit mondott hogy szeretkezes ezert nem tudom biztosra megmondani hogy mar tenyleg nem szuz e.Am..a helyzet az hogy nekem ismet megtetszett a lany.Lehet ezek tudtan mar nem kezdenek vele ki ugy komolyan vagycsak azert jott ez ream mert utanna nem volt mas baratnom es ez kihatott ream vagy nem tudom...??

Ti mit gondoltok errol? Szeretem vagy csak fellangolas? Ezekutan meg kezdhetek vele rendes kapcsolatot? Ossze vagyok teljesen zavarodva..Karacsony alkalmabol kerem irjatok meg a velemenyeteket minnel tobbet es oszinte ha kerhetem! Nem sertodok meg csak szeretnem tisztan latni es egy kivulallo kivancsi vagyok mit gondol errol a szituaciorol....?


U.I : elnezest az ekezetek miatt...:)


2011. dec. 25. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy fellángolás, de én nem ezzel foglalkoznék a helyedben, hanem azzel, hogy kell e neked a lány avagy nem.

Azt is neked kell eldöntened, hogy mennyire zavar, hogy ilyen fiatalon már élt szexuális életet.

Ha viszont biztos vagy a dolgodban, és vele akarsz lenni akkor ne késlekedj, nehogy megbánd utána :)

2011. dec. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!