Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » érdemes lenne? Magyarázat lejjebb

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

érdemes lenne? Magyarázat lejjebb

Figyelt kérdés
én 22 vagyok, van egy 14 éves lány, akinek tetszem,nem szűz,sőt...és akar velem járni,nem csúnya,de mégis csak 14.szerintetek mit tegyek?
2011. dec. 25. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:

ha te úgy érzed, hogy egy 14 éves NEMSZŰZ kiscsajjal akarsz lenni.. szíved joga, de belegondoltál, hogy ő egy kisgyerek hozzád képest? te hogy éreznél, ha a 14 éves kislányod egy 22 éves "bácsival" járna?

ezeket mérlegeld.

2011. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezért estem gondolkodóba,mert ha legalább 17-18, akkor nincs kérdés.de így...kicsit necces
2011. dec. 25. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem nyugodtan járhatsz vele...max. nem lesz szex...
2011. dec. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem szűz, sőt... te magad is tudat alatt kissé ,,kifogásolod" ezt, szóval én nem tanácsolom, hogy járj vele.
2011. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

pro:csinos, és nincs csajom

kontra: 14 éves

a szexuális előélete anyiból érdekel csak, hogy nem én venném el a szüzességét, azt nem szeretném.

2011. dec. 25. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha már betöltötte a 14-et, jogilag nem kifogásolható, csak erkölcsileg. Ha úgy gondolod, hogy szexen kívül mást is tudnátok adni egymásnak, tegyél egy próbát.

(Az már más kérdés, hogy az apja helyében mit csinálnék veled...)

2011. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Borzasztóan fiatal.:/Én a helyedben nem mennék bele.
2011. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Batran kezd ki vele es erezzetek jol magatokat. Jomagam egy 16 eves lannal jottem ossze 24 evesen es 7 eves kapcsolat lett belole es soha nem fogom elfelejteni a hule fejet... de o sem az enyem, csak az elet elsodort minket egymastol. Evvan, de az a 7 ev az szep volt. :) Tehat... hajra. :)
2011. dec. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!