Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyat nehez kulfoldon Magyar partnert talalni. Szeretnek otleteket kerni. Arra gondoltam hogy "kihozok" Magyarorszagrol egy lanyt. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
34 vagyok
2011. dec. 25. 12:42
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Bingo.. :) Balingen, Albstadt... etc
2011. dec. 25. 13:44
 12/21 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha külföldön élhetnék egy darabig mert az itthoni lányok, főleg a korosztályom(22-25) eléggé elvan szállva magától,játszák az elérhetetlent,álszentek és kétszínű mind kivétel nélkül,nem is foglalkozok egyel sem.

Én helyedben inkább kihasználnám az alkalmat és kialakítanák valami tartós kapcsolatot egy német lánnyal.

2011. dec. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12%
Na, megint itt rinyál a sok szerencsétlen és becsmérli a saját fajtáját. Szedjetek össze akkor külföldi ribancokat!
2011. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnagyobb hülyeség magyar nőt keresni, ha már sikerült kijutnod külföldre, akkor élvezd a minőségi külföldi nőket a magyar sz*rk*rvák helyett.
2011. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Amm... en mar 99ota nem vagyok otthon es fogalad sincs hogy mennyre masok a "nem Magyar" nok. Egyszeruen nem kell. Szke cicababak mindenhol vannak.. itt is. szepek... meg lehet oket nezegetni, de annyi.
2011. dec. 25. 14:57
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor neked nem is kell senki ha ott sem kell.
2011. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
ha a német csajok sem jók akkor már inkább egy török, Németországban sok van, vagy ukrán.
2011. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Latom nem ertitek a lanyeget. Magyar lany kell. Pont. :) Melyik resze nem ertheto ennek...? :)
2011. dec. 25. 16:30
 19/21 anonim ***** válasza:
Így jártál... Fogadd el! Másnak fontosabb a haza, barátokkal szép lányokkal, mint a szaros pénz amiért te kimentél!!
2011. dec. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem Nemetorszagot valasztottam volna ha a penz erdekelne. Alultajkozott vagy es nem ez volt a kerdes.


Kosznom a hozzaszolasokat.

2011. dec. 27. 06:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!