Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti visszamennétek hozzá ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti visszamennétek hozzá ezek után?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom 4 évig.. De kettős életet élt. Mint megtudtam volt egy másik nője. Akkor tudtam meg mikor kiderült hogy gyerekük születik. Én ekkor elhagytam őt. Elutaztam bnőmhöz 4 hónapra hogy el tudjam felejteni. Mire hazaértem ő azzal nyitott nekem hogy elhagyta. És vele akar élni. Most folyamatosan irkál nekem hogy ő megöli magát mert semmi értelme így élnie. Hogy menjek ki hozzá és beszéljük meg. de én nem megyek. Igaz hogy még megremeg gyomrom ha rá gondolok. 4 évet nem lehet csak úgy elfelejteni. De nemet kell mondanom neki. És nemet is fogok. Szerintetek is jól döntöttem ? Még ha bele is vágnék újra a családom sem nézné jó szemmel és nekem fontosabb hogy a családom szeressen és minden jó legyen itthon minthogy visszamenjek hozzá.. Persze a szívem húz hozzá még de erősnek kell maradnom.. lányok ti mit tennétek a helyemben ? én 23 éves vagyok ő 29...
2011. dec. 26. 11:32
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat. Aki azt írta hogy vissza megyek hozzá mert jól néz ki! Nem..nem fogok.. mert ennél én többet érek. telefonom 2 napja ki van kapcsolva. Holnap első dolgom lesz egy új kártyát venni hogy ne tudjon elérni. Ebben a helyzetben jól esett egy kis megerősítés. mert hiába átlátom én is. Valahogy mégis nagyobb hatással van az ha egy kívülálló mondja el a véleményét aki nem befolyásolható érzelmileg a témában. köszönöm mindenkinek
2011. dec. 26. 11:56
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy visszamenj! Jobbat érdemelsz! Gyereke van, nem fogja megölni magát, csak téged zsarol érzelmileg. Jó ötlet a SIM csere.


Egyébként meg rajzolná körbe a Doszpot az ilyen fickókat!

2011. dec. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ne haragudj de te vagy nagyon-nagyon-nagyon buta vagy, vagy ennyire jóképű lenne a srác?

nyugodtan menny vissza hozzá, a te kedvedért meg fog változni! soha többet nem fog hazudni neked! ez biztos!

2011. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Nem kérek a butaságokból. Tudom hogy most ezt csak azért írtad hogy összezavarj . de nem fog sikerülne. sajnálom hogy vannak még ilyen rosszindulatú emberek mint te ..
2011. dec. 26. 12:40
 15/17 anonim ***** válasza:

nem akarlak megkavarni!

de te megbíznál abban aki egyszer ekkorát hazudott? szerinted ha mással megtette, ha otthagyta a régi barátnőjét terhesen akkor veled miért tenne máshogy? gondolkozz már ésszel!!!!

2011. dec. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ha végig olvastad volna amiket írtam ezzel én is tisztába vagyok. és nem fogok vissza menni hozzá.. akkor minek szúrsz le? nem olvastad amit még írtam ? hogy jól esett a megerősítés hogy jól döntöttem ? hogy az eszemre hallgattam? fölöslegesen szúrtál most le... úgyhogy kérlek mielőtt neki állsz a másiknak. olvasd végig rendesen.. vagy inkább maradj csendben...
2011. dec. 26. 13:20
 17/17 anonim ***** válasza:
óó,ne..felejtsd el,és rohadjon meg!!!
2011. dec. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!