Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több mint 2 év után elhagyott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 2 év után elhagyott (sokat bunkóztam vele) amit eléggé bánok. Eléggé zűrös időszak volt az életében amikor szakitott velem. (elmult a szerelem) Szülei váltak, a suli ahova járt megszűnt stb. de a szakitás után 3 héte van pasija. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer irtam neki 1 levelet.amiben felfogtam hogy egyelőre igy kellett lennie stb, és hogy megváltoztam.próbátlam mindent megtenni hogy vissza szerezzem.azt mondja hogy össze van zavarodva én járok a fejében.és hogy belement egy kapcsolatba amit meggondolatlanul tett.Meg hogy azt hitte jobb lesz nélkülem de nem jobb neki.azt kéri tőlem hogy adjak neki egy kis időt legyek megértő és türelmes.mert hogy össez fog hozni minket a sors.kérdem én hogy akk minek neki a másik pasi. aszongya hogy kapcsolat függő. kell hogy legyen mellette valaki.Én még mindig szeretem annak ellenére hogy ezzel a földbe tiport. Ha egyszer visszajönne hozzám, nemtudom hogy vissza fogadjam e. "says: Remélem sikerül minél hamarabb összeszedni magam.igyekszem.kérlek legyél türelmes." Ez most mi a faszom?! Tényleg így gondolhatja vagy pedig csak hiteget!?
2011. dec. 26. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
így jártál hü*lyegyerek, nem bunkóztál volna, nem lenne gáz, most már hagyd békén szegény lányt...paraszt
2011. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1 hónapot adnék neki!


Ha valójában szőrén szálán igaz ez a történet ahogyan azt ide leírtad.


És légy kedves vele, azért ez alatt az 1 hónap alatt, érdeklődj felőle, keresd őt, de ne vidd túlzásba.

2011. dec. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
minek kellett engem kiírnod ide?...azthitted hogy nem veszem észre?
2011. dec. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. válaszoló!


miért kell beszólogatnod itt?? Ez egyáltalán nem vicces, ugyanis ÉN vagyok az a lány akiről szó van és eléggé rosszul esik a dolog!

2011. dec. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha igazan szeretett volna az a lany, nem jott volna ossze massal 3 het utan, hanem azon gondolkodott volna hogy mit tett es hogy hogy forditsa vissza...

Kapcsolatfuggo? Ugyan mar...

2011. dec. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!