Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam helyre az életemet a szakítás után?

Figyelt kérdés
Nem egy mindennapi kapcsolat volt a mienk. Egy éve ismerkedtünk meg és egy év alatt nem volt olyan nap, hogy nem beszéltünk volna. Gyakorlatilag kizártam a külvilágot, nem foglalkoztam senki mással csak vele. Végre sok év után találtam egy olyan embert akivel mindig jól éreztem magamat. Akivel mindig volt téma, mindig úgy érezhettem, mintha az elveszett felemet találtam volna meg. Volt már előtte egy nagy szerelmem őt is nagyon szerettem, de ezzel a fiúval teljesen más volt. Leírhatatlan és megfogalmazhatatlan. Az egyetlen probléma, hogy távkapcsolatban voltunk, mivel ő egy másik országban él. Gyakran repültem hozzá, de olyan is volt, hogy ő jött haza. És én felettébb élveztem ezt az életet. Azt, hogy kettős életet élek". Hogy van egy életem vele és van egy nélküle. Aztán egy hónapja minden ok nélkül szakított. Vagyis nem mondott olyan okokat, amik megoldhatatlanok lettek volna. Akkor nagyon csúnyán váltunk el, aztán történt velem pár rossz dolog és elkezdett velem újra beszélni és azt mondta, hogy mindig számíthatok rá. Meg telóban azt, hogy siet hozzám haza. Szilveszter után jön és fogalmam sincs, hogy mit csináljak, hogy hogyan hozzam helyre. Azt mondta, hogy szeret, de nem akar már velem lenni és ha szeret akkor talán van még esélyem. Van pár haverja itthon, akik le se sz@rták, most persze velük van jóba és velem nem foglalkozik. Tegnap előtt írt, hogy boldog karácsonyt, de azóta nem ír rám. Pedig én annyira vártam, hogy csak pár szót beszéljünk. Nagyon fontos voltam neki ezért is nem értem, hogy mi a baj. Másik nő nincs a dologban és nem merem neten keresztül megkérdezni, személyesen akarok beszélni vele, ahol látom a reakcióit és nem tud letiltani, vagy kinyomni a telefont. Ti mit mondanátok neki? Hogyan viselkednétek? Nélküle nem megy. :( Volt már nagy szakításom, 3 éves kapcsolat után és az is nehéz volt, de ezen nem tudok túllépni. Nagyon egyedül is vagyok, senkim sincs (csak család) mert bárkivel vagyok csak rá gondolok. Csak ülök a szobámban és sírok és tudom, h már mki unja az ismerőseim között, hogy ki vagyok bukva, de nem tehetek róla. Hogyan szerezzem vissza? Azt kifogásolta, h hisztis vagyok. Hogy értessem meg vele, hogy ha még így is van ezen lehet változtatni? Légyszi segítsetek. És boldog karácsonyt. :)
2011. dec. 26. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerem milyen ember lehet a (volt)barátod, de ne kattanj rá, ne akard minden áron vissza szerezni, mert attól neked lesz rosszabb.

Egyik barátnőm is hetekig ment az exe után, hogy de akkor is, most meg végképp nem tudja elengedni, és szinte mondhatom, hogy teljesen bekattant szegény.

Két esélyes a dolog, nyugodtan meg kell beszélni esetleg még utoljára, de nem úgy hozzáállva a dolgokhoz, hogy de akkor is visszaszerzem. Ha az egyik oldalról nem működik a kapcsolat, az egyik fél nem akarja, azt nem érdemes erőltetni.

Lehet neki sok volt a abból a szempontból, hogy komolyabban akarja veled, de a távolság miatt nem léphet tovább a kapcsolat, és ezért inkább más utat keres. Sok minden lehet az ok, de ezt csak ő tudhatja, vagy elmondja, vagy nem.

Ha mégse sikerülne megbeszélni és újra "próbálni" akkor ne erőltesd, hagyd elmenni. Az elején nehéz, de később könnyebb lesz. Nyitottnak kell lenni más dolgokra, barátságokra. Tudom, hogy úgy meg végképp nehéz, ha minden idődet és gondolatodat egy éven keresztül csak a párod köti le, velem is ez a helyzet állandóan. De nem szabad elsüllyedni a bánatban és az emlékekben. Sok sikert és boldog karácsonyt neked is :)

2011. dec. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
beállítások - játék menü - restart és kezdheted újra, vagy utolsó mentést betöltöd
2011. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első köszönöm. :) Igen, én is így gondoltam. :) Már csak 1X próbálom meg. Személyesen. És ha nem hát nem. :( Második, válaszra sem méltatlak. :)
2011. dec. 26. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!