Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan modjam meg neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan modjam meg neki hogy legyen vége? 20/L

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk egyűtt mostanáb sokat veszekszűnk,anyu sem tartja jónak hogy mi egyűtt vagyunk,plusz még van egy harmadik személy is akivel 10 év után találkoztunk és elkezdet udvarolni nekem
2011. dec. 25. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondd el neki szimplán, hogy mit érzel, de a harmadik személyt lehet ki kéne hagynod a történetből.
2011. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Min veszekedtek? Ha meglehet oldani akkor felesleges szakítani. Meg ne anyukád döntse már el, hogy legyen vége. Szóval min veszekedtek? Mondjuk, ha nem bírsz egy pasinál megállni, mert van harmadik személy akkor tényleg nem éri meg hülyíteni a barátod.
2011. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha minden pasiügyben anyukádra hallgatsz, és ha minden pasidat dobod azért, mert valaki más is udvarol (flörtöl) egy kicsit, akkor hamarosan vénlány leszel.
2011. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sok mindenen veszekszűnk,már egy hete nem is találkoztunk mint mindig és nem is beszélgetűnk ez alatt így nem is nagyon hiányzik
2011. dec. 25. 18:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Ebből okosabbak nem lettünk. Példákat tudnál említeni vagy csak kijelented, hogy veszekedtek.
2011. dec. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pl.azon hogy ő nagyon ritkán jön le hozzám,nem mutatja ki azt hogy szeretne
2011. dec. 25. 18:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem tud lemenni hozzád akkor ez ennyire baj? Ő gondolom nem az elnök fia, hogy bármikor leugorhatna hozzád. Neked is megkell értened az ő dolgait. Érted? Az hogy nem mutatja ki van ilyen. De attól még szerethet teljes szívéből. Én nem látok szakításra való okot, de te tudod mit akarsz. Azt javaslom maradj vele, de te döntesz.
2011. dec. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
egy falu van köztünk max. 30 perc alatt lent lenne nálunk és szinte mindig otthon van,én suliba járok mégis le tudok menni hozzá akár hétköznap is és minden nap 5 órakor kellek,ő meg 10-11 óráig alszik,akkor nincs ideje lejönni?
2011. dec. 25. 19:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Vagy estleg nincs mivel menni? Tudod mennyibe kerül is most a benzin? Rövid távon többet eszik mint hosszú távon. Vagy hogy jár?
2011. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
90%-os kártyája van,70 Ft-ba kerűl neki hogy lejöjjön,még nekem nem volt bérlettem 700 Ft-ba kerűlt nekem lemenni a nyáron 2-3 naponta
2011. dec. 25. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!