Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bizalmat hogy lehet újjáépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizalmat hogy lehet újjáépíteni?

Figyelt kérdés

Még nyáron megcsalt a barátom, de megbocsátottam neki, mert akkoriban úgy viselkedtem, hogy kvázi én kergettem bele a megcsalásba. Most minden tökéletes, szeretjük egymást, tanultunk mindketten a hibáinkból, és nagyon idilli a kapcsolatunk. Viszont amikor nélkülem megy el a haverokkal valahová majd' megőrülök a féltékenységtől. Még a telefonját is néha megnézem, hogy találok-e valami kétes sms-t, hívást... Ki szeretnék ebből gyógyulni! Hogy lehet a bizalmat újjáépíteni?

22N, 2 éves kapcsolat


2011. dec. 27. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért vagy féltékeny? Adhat más csaj többet, mint te?
2011. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát abbahagyod az ilyen hülyeségeket... Elhatározás kérdése...

Az idő vasfoga begyógyít mindent.

2011. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

gyozd le a feltekenysegedet mert ha a haverokal megy el nem csajozni megy

es vigyaz ne a feltekenyseged legyen a kapcsolatotoknak a veszte

23\F

2011. dec. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha megcsalt az már régen rossz, de leírtad, hogy kettőtök hibája volt, de féltelek akkor is, a bizalmat? szerintem idővel. ha majd telik az idő és ő bizonyít ha akar. amúgy gondold úgy ha megakar úgyis megcsal.. fölösleges félned..én féltem de minek.. megcsalt mert megakart másik barátom nem, mert ő nem akart... f*ssál bele, Te ennél többet érsz!
2011. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ha összevesznél vele, te is megcsalnád? Ez egy hülye kifogás a részéről, te meg ezen rugózol. Igazad is van, h nem bízol meg benne! 34F
2011. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A bizalom vagy vagy, vagy nincs, nem lehet felépíteni.

Gondolom azt meg ő ültette a füledbe, hogy te "kergetted" bele a megcsalásba.

Na most szépen figyelj ide és hidd el, hogy ilyen NINCS.

Ha a barátod értékel téged, szeret, és tisztességes veled, olyan isten nincs, hogy te belekergeted akármilyen ellened irányuló dologba is.

Ne találj már ki olyan hülyeséget, hogy még te vagy a hibás amiért megcsaltak. Ilyen kevés önbecsülésed nem lehet.

Én ilyen embert úgy kell kidobni, mint macskát sz*arni

Engem is megcsaltak,(másfél éves kapcsolat volt) jó visszafogadtam, ugyan úgy megtette, sőt, még ő kért később szünetet....és természetesen ő is azzal jött később, hogy igazából én tehetek róla, mert belekényszerítettem, hogy lefeküdjön a csajjal. Nem mondod komolyan, hogy bevehetsz egy ilyen szánalmas mesét. Pedig nekem még mentségemre volt, hogy ostoba kis naiv tizenéves lány voltam.

Én a helyedben nem próbálnám újra építeni, hanem hagynám és keresnék egy olyat, aki feltétel nélkül odaadóan szeret és akár mit csinálok akár milyen hülyeségem van hirtelen egy időszakban akkor se okozna nekem fájdalmat és csalódást (én megtaláltam mert ott hagytam azt a f*sz pedig ott is volt utána törődés meg idill, de a hátam mögött...) Sok szerencsét

2011. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

igenis van olyan, hogy az ember belekergeti a pasiját a megcsalásba! az élet nem fekete és fehér :)

2 opció van. 1. hiába szereted, szakítasz vele, mert nem tudsz megbízni benne. 2. megbocsátasz neki, és ABBAHAGYOD az ellenőrizgetést, és adsz neki esélyt, hogy bizonyítson! ha megcsal, úgyis kiderül! Úgyis megérzed, megtudod, és legalább ne olyan aljas módon tudd meg, hogy kutakodsz a cuccai között! és ne gondolj a legrosszabbra folyton, mert az élet túl rövid, h átparázzuk az egészet, inkább örülj a pillanatnak. és minél inkább parázol ezen, annál inkább belekergeted megint.

tapasztalatból írtam :)

2011. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem kellene...
2011. dec. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"2 opció van. 1. hiába szereted, szakítasz vele, mert nem tudsz megbízni benne. 2. megbocsátasz neki, és ABBAHAGYOD az ellenőrizgetést, és adsz neki esélyt, hogy bizonyítson! ha megcsal, úgyis kiderül! Úgyis megérzed, megtudod, és legalább ne olyan aljas módon tudd meg, hogy kutakodsz a cuccai között! és ne gondolj a legrosszabbra folyton, mert az élet túl rövid, h átparázzuk az egészet, inkább örülj a pillanatnak. és minél inkább parázol ezen, annál inkább belekergeted megint.

tapasztalatból írtam :)"


Az a hozzászóló, aki ezen sorokat írta, jól összefoglalta, én is így gondolom.


Viszont szerintem sem lehet belekergetni senkit a megcsalásba.


23L

2012. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt sehogy nem lehet :( Ha a bizalom egyszer meginog, elveszik...akkor az egy életre szól.
2012. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!