Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bizalmat hogy lehet újjáépít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bizalmat hogy lehet újjáépíteni?

Figyelt kérdés

Még nyáron megcsalt a barátom, de megbocsátottam neki, mert akkoriban úgy viselkedtem, hogy kvázi én kergettem bele a megcsalásba. Most minden tökéletes, szeretjük egymást, tanultunk mindketten a hibáinkból, és nagyon idilli a kapcsolatunk. Viszont amikor nélkülem megy el a haverokkal valahová majd' megőrülök a féltékenységtől. Még a telefonját is néha megnézem, hogy találok-e valami kétes sms-t, hívást... Ki szeretnék ebből gyógyulni! Hogy lehet a bizalmat újjáépíteni?

22N, 2 éves kapcsolat


2011. dec. 27. 20:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#7 vok


sajnos számos példát láttam már arra, hogy valakit igenis bele lehet kergetni a megcsalásba! egyik ismerősömnek pl rögeszméje volt, hogy a pasija megcsalja őt, és ha eddig nem tette, akkor rövidesen meg fogja tenni. holott a pasija már-már mulyán hűséges volt (kb rá sem mert nézni csajokra), szal semmi alapja nem volt. a csaj állandóan terrorizálta ezzel, hogy megcsalsz, megcsalsz, stb, végülis a pasira rámászott egy csaj, és a pasi belement... állítom, hogy ha a csaj nem rakott volna rá pórázt, és kvázi nem cukkolta volna a megcsalással, nem tette volna. ez olyan, mint amikor folyamatosan hergelnek vmivel, és a végén már csak azért is megteszed, hogy elmondhasd: na tessék, akkor itt van, megcsináltam, holott tudod, hogy hülyeség.

2012. jan. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!