Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életem szerelmével tavaly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem szerelmével tavaly június 14-én feküdtem le. Még csak 13 éves voltam, és 14 lettem volna jövő hónapban. Hibáztam, amikor lefeküdtem vele? Dehát nem bántam meg!

Figyelt kérdés
Életem szerelmével tavaly június 14-én feküdtem le.1993.07.15-én születtem.Tehát még scak 13 éves voltam,és 14 lettem volna jövő hónapban.Nem bántam meg,mert szerelemben történt,és minden jó volt,védekezés is természetesen.Szép élményként jegyeztem fel magamnak,azóta is együtt vagyunk,és nagy a szerelem,érzem,hogy ez sokáig fog tartani.Tudom,ez csak egy diákszerelem,de mi mindent megteszünk egymásért.Nem egyszer volt példa rá hogy a testi épségünket kockáztatva is,de kiálltunk egymásért.Időnként összeveszünk,de ez természetes,mindenhol vannak súrlódások.Tervezzük a közös életünket,nekem van bankszámlám(lakáskassza)amire apum havonta utal át 2000ftot születésem óta.Megbeszéltem vele,hogy a szerelmemmel majd össze szeretnék költözni idő múlva,és azt a pénzt arra szánnám,ő is beleegyezett.AVON-nál dolgozom,mint tanácsadónő,és a havi jutalékom negyedét mindíg odaadom,hogy azt is tegye rá a számlára.Vannak,akik ezt elítélik,pl az édesanyám (szüleim elváltak,apum imádom),aki elítéli ezt a nagykori készülődést.Csakmert gyűjtök a majdani saját lakásomra,meg tervezek előre...Elítélnek,mivel korán veszítettem el a szüzességem,de ha én enm bántam meg?!Ekkora hibát követtem el,hogy a szívemre hallgattam?Hogy több lábon szeretnék majd állni?Nem értem ezt az egészet.Kérlek ne írjatok elítélő választ!Előre is köszy:C@lypso
2008. márc. 28. 22:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Itt az élő példa arra ,hogy nem minden 13-15 éves leányzó egy r.banc és,hogy nem mindegyiket kell elítélni:)

Gratulálok! Sok sikert a továbbiakhoz!:)

2009. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!