Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok mivel lehet eljátszani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mivel lehet eljátszani a bizalmat egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nálam a nemtörődéssel, a folytonos lehordással, és a semmibe vétellel.
2011. dec. 27. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Már ne is haragudj de az általad felsoroltak egyike sem köthető a bizalomhoz.


Ha megcsal vagy hazudik akkor kijátszotta a bizalmam. De a nemtörődömség max az önzöség miatt lehet...



21F

2011. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlackSword ***** válasza:
jaja... Amiket leírtál annak semmi köze a bizalomhoz... Amivel el lehet játszani, az a flörtölés mással...
2011. dec. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké! Akkor felejtsük el ezeket! Nálatok mivel lehet eljátszani a bizalmat egy párkapcsolatban?
2011. dec. 28. 00:08
 4/8 anonim ***** válasza:

"Oké! Akkor felejtsük el ezeket!"

Elég rugalmas figura lehetsz..

2011. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A mai napom olyan, hogy senki nem arra válaszol a mit kérdezem-na nem itt, hanem a munkahelyemen. Egészségügyben dolgozom. Szóval most se kedvem, se energiám magyarázkodni, ha nem haragszol.
2011. dec. 28. 00:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Én leírtam, lepontozták/tad. Erről ennyit.


De leírom mégegyszer. A bizalom ott száll el, ha megcsal az illető vagy hazudik valamiről. Valami komolyról.

2011. dec. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jaj nem, nem pontoztalak le! Részemről mindenkinek zöld kezet nyomtam, hiszen semmi rosszat vagy sértőt nem mondtatok. Inkább még röhögte is azon, hogy mennyire rugalmas figura vagyok. Hát a mai nap után már mindenre csak bólogatok.
2011. dec. 28. 02:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem... (34F)

A bizalom elvesztese a ketelkedessel kezdodik. Pl.: A ketertelmu kijelentesek a holléttel kapcsolatban vagy

Egyertelmu kerdesekre kesve erkezo valaszok... Igazabol minden visszavezetheto ara hogy valaki nem oszinte, mert ha egyutt vagy valakivel akkor ez az alapkove mindennek. Ha az nincs meg.. reszeltek mindennek. :)

2011. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!