Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig egészséges egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig egészséges egy párkapcsolatban a vágyakozás más iránt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán az?Normális? Minap barátomnak megnéztem az üzeneteit(nem ezzel a szándékkal léptem be a profiljába), és láttam hogy egy lánynak írogat szíveket meg hogy hiányzol,milyen jól nézel ki az új profilképeden meg ilyen kaliberű mondatok. Erre ideges lettem és elkezdtem nézegetni a többi üzenetet a haverjaival és olyanokat találtam benne hogy nem hittem a szememnek. Egy haverjával beszélgettek egy csajról hogy mennyire jól néz ki meg jajj biztos nem jönne össze velem,de azért megpróbálja ráír ilyenek. Visszalapoztam és láttam hogy tényleg írt a lánynak olyan szánalmas indokkal... mindegy. Olyat is írt hogy talán csak ezzel a csajjal csalnám meg xy-t. (xy=én) Több lány képét is linkelgeti a haverjainak hogy mennyire vágyakozik ezek után meg több oldalon keresztül olvastam hogy miket csinálna velük. Hozzáteszem több mint 1 éve vagyunk együtt és soha nem gondoltam volna hogy ilyen.Most mitévő legyek?Én már nem vagyok elég neki?Meg említsem ezt neki? Annyira bánt folyton csak azokon a mondatokon jár az agyam...
2011. dec. 25. 23:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A helyedben én lapátra tenném. Nem lennék kíváncsi arra sem, hogy mivel próbálja megmagyarázni a dolgot.
2011. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
és te még vele vagy? legyen benned ennyi büszkeség, meg basszus... áááh, szakíts vele... minél előbb kérlek, köszönöm
2011. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így, hagyd el, nem érdemel meg téged
2011. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
milyen indokkal írt a lánynak? :D komolyan kíváncsi vagyok rá!
2011. dec. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
tudom hogy ez lenne az egyetlen megoldás de egyszerűen képtelen vagyok elhinni ezeket mintha nem is ő lenne...:(
2011. dec. 25. 23:59
 6/16 A kérdező kommentje:
hogy szia ugye lesz a foci a suliban és a te osztályod is indul úgy tudom,amúgy miújság? valami hasonló de soha az életbe nem beszéltek egymással...:D meg volt még egy, írt egy lánynak hogy ugye tudod mit jelent hivatalosan a bökés(facebookon volt ilyen hülyeség hogy a bökés azt jelenti hogyha megbököd a másikat akkor szexelni akarsz vele)? elfogadnád tőlem ezt a szándékot?
2011. dec. 26. 00:02
 7/16 anonim ***** válasza:
hub*zdmeg :D szakíts vele! ha szeretne ilyet nem csinálna az 100%
2011. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nagyon gáz fas*zid van:D:D már csak a sz*ar dumája miatt is szakíts vele:D
2011. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát baz*meg én szégyellem magam,na mindegy:) köszi a tippet csak féltem attól hogy túlreagálom...nemakarok hárpia lenni
2011. dec. 26. 00:34
 10/16 anonim ***** válasza:
nem kell szégyellni magad, szégyellje magát a barátod! :D gondolkodj el rajta, hogyan tudott átverni, és vond le a tanulságot! amúgy megjegyezném, hogy nagyon csúnya dolog belenézni a másik üzeneteibe! de majd, ha egyszer megtanulsz belenézni a veséjébe az aktuális barátodnak, akkor nem is lesz rá szükség :D
2011. dec. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!