Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak mert valaki nem szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak mert valaki nem szeret csókolózni, normális a szakitás?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 00:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, az még nem teljes kapcsi, de én annak éreztem valahogy.:S.Mégha nem is voltunk még szerelmesek egymásba...


A túl nyálas azt jelenti, hogy az egész arcom nyálas a "csók" után.

2011. dec. 28. 01:19
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha szarul csókol én sem csípném...de ha már te vagy a párja hát tanítsd meg!

Még mikor a feleségemmel csak ismerkedtem, emlékszem én is (számára) halálbénán csókoltam, és ő sem volt valami jó benne, aztán idővel, pár hónap alatt miközben egyre inkább egymásra hangolódtunk, a csók is jobb lett, egyszerűen ha nem tetszett valami szóltunk, kissé ha lehet úgy mondani tanítottuk egymást jól csókolni, de nem is igazán jól, hanem a másik számára megfelelően. :)

Nem is oly rég beszélgettünk hogy anno mennyit változtak az eredeti szokásainkhoz képest a csókjaink, és sokat, jó hatással voltunk egymásra... :)

De az intimebb témákkal is így voltunk, ő sem volt a legjobb, én sem, aztán kb 1-2 év alatt ebben is egymásra hangolódtunk, összeértetünk :)

2012. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hm, vége lett a kapcsinak, szóval semmi értelme mostmár. :)

szivem ugyis másé :( :)....

ám aranyos h igy megoldottátok a feleségeddel :)

2012. jan. 16. 01:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a pasid nem normális, ha e miatt szakit veled!!! Én sem szeretem a nyelves csókot én undorodom tőle, pedig szeretem Őt és ő nem haragszik megérte, megsem fordult a fejében a szakítás
2013. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!