Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan 30 év feletti, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan 30 év feletti, aki hozzám hasonlóan még nem talált párt magának?

Figyelt kérdés

Találtatok okot, hogy mi vezetett idáig?

Hogy élitek meg a magányt?


2011. dec. 28. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Ismerek ilyet. Nemrég szerettem volna változtatni az "állapotát", nem hagyta. hát Istenem, ő biztos így érzi jól magát...
2011. dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van. Én visszavezettem a gyerekkoromra. 3 év ált. isk. és 2 év középiskolai b@sztatás. Bennem maradt, húzd meg magad és akkor jobb lesz. Valamivel.

Soha nem tudtam innentől felszabadultan élni, nehezen ment az ismerkedés, csajozás meg sehogy.

Magányt nem tudom megszokni, de elvagyok most éppen.

2011. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Én csak 27 vagyok, de nem volt még senkim mert finoman szólva nem vagyok egy ideális kinézetű pasas és önbizalmam sincs. Iszonyat szar azzal a tudattal élni hogy a kutyának sem kell az ember. De küzdeni fogok érte hogy javítsak a kinézetemen. Ha azután sem jön össze semmi a akkor a 30. szülinapom előtt megölöm magam, mert nem leszek 30 évesen szűz.
2011. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
14%

Kedves utolsó ez így nem stílusos. Pont a szülinapon célszerű, és legyen minél véresebb. Én javaslom a konyhakés combartériába történő beleállítását... kb. egy perc és halott vagy, nem szenvedsz sokat, a drámai hatás pedig garantált.

Megjegyzem én is ezt tervezem, habár nekem még van 8 évem és 15 napom párt találni.

2011. dec. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Még nekem is van majd 3 évem a 30-ig, de eszembe nem jutna kinyírbálni magam. Tökre ledöbbentem. Semmi más öröm nincs az életben? Az sem biztos, hogy ha lenne párotok, akkor boldogok lennétek, hiszen a szerelem is elmúlik, vagy legalább is átalakul. Lassan kezdem belátni, hogy két kiegyensúlyozott, önmagát is szerető ember lehet boldog.

Persze én is tudom, hogy vacak egyedül, én is szomorkodom olykor, de azért vannak jó dolgok az életben. Szerintem...

2011. dec. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
19%
Én 36-éves koromoig várok vele. De én is a születés napomon teszem meg.E
2011. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért az öngyilkosságot légyszi tényleg felejtsétek el!
2011. dec. 28. 14:09
 8/11 anonim ***** válasza:

# 4: szerintem a legnagyobb hülyeség amit csinálnál, így ezzel még több fájdalmat és munkát adnál a haláloddal sok embernek. Mint pl. aki metró elé ugrik. Az sem gondol bele, hogy tettével mennyi ember napját vágja tönkre és munkáját nehezíti meg. Én ha eljutok arra a szintre hogy már nem bírom tovább akkor elmegyek egy helyre ahol soha nem találnak meg és ott csendben teszem meg. Eltűnök, hiszen valójában sohasem léteztem igazán.


MókusManni: vannak dolog az életemben amik örömöt okoznak de úgy gondolom ezek igazából csak pótcselekvések, egy normális ember életének nem erről kéne szólnia. Persze, a szerelem sem tarthat örökké de én úgy gondolom hogy két ember között a kölcsönös tisztelet és szeretet (na meg szimpátia) fenn tarthat egy kapcsolatot akár egy életen át.


A legnehezebb hogy még sohasem volt részem párkapcsolatban, és ennyi sikertelen próbálkozás után már gőzöm sincs hogyan kezdjek neki...

2011. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"de azért vannak jó dolgok az életben."


Jöhetnek a példek, de készülj fel mindet fogom tudni cáfolni.

2011. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kitartóan próbálkozni kell, előbb-utóbb sikerül. És persze ehhez az kell, hogy az első legyen hogy megváltoztatod az önképed, a hozzáállásod, és igényes vagy külsőre is. Olvasgass olyan könyveket hogyan kell csajozni.
2011. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!