Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem tökéletesnek látom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tökéletesnek látom akkor már nem is szeretem?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel beszélgettem a páromról, és kérdezte, hogy mik a nehézségek, mire elkezdtem sorolni, hogy miken szoktunk vitatkozni, meg hogy milyen tulajdonságait nem szeretem, meg hogy nem tetszik a haja (most kipróbált valami újat, és nagyon nem jön be) és erre a fejemhez vágta, hogy én nem is szeretem őt. Nagyon nagyon rosszul esett:( Attól, hogy látom a hibáit, még miért ne szerethetném? Másoktól is hallottam, hogy tökéletesnek látják a párjukat. Én nagyon nem látom annak, de eddig nem gondoltam, hogy ez baj.
2011. dec. 28. 13:37
 1/7 Inkog Nito ***** válasza:
Lóf@szt tökéletesnek.Max elfogadjuk a hiábit.
2011. dec. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

miert a baratnöddel beszéltek ilyenröl?

ha minket barmi bánt,mindig megbeszéljük a ferjemmel!

ha nem akarok rola beszelni,egy jo szeretkezes utan jön egy jaték,en kerdek ö valaszol,es forditva!

elöbb utobb kijön belölle es belölled hogy nem tetszik az uj haja,nem fog megsertödni,söt!!nekem bevalt eddig minidg!csak öszinten a ferjeddel!es ovatosan a baratnöddel!!abbol soha nem lehet baj!!

2011. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nincs köztünk feszültség, minden meg van beszélve, csak a barátnőm kérdezgetett, mert nem megy nekik valami, és ezt kérdezte, hogy mi mennyit/min/hogyan veszekszünk.
2011. dec. 28. 13:44
 4/7 LadyLee ***** válasza:

Nyugi, nincs veled semmi gond.


A szerelem = vakság legfeljebb annyiban igaz, hogy bár látjuk a hibáid, de lesz@rjuk - velük együtt szeretjük Őt. Szerintem inkább az nem szerelmes, hanem csak valami gyerekes rajongást él át, aki szerint a párja tökéletes.

2011. dec. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet feltekeny a baratnöd!es nem akarja hogy boldog legyél,különben miert ment volna a ferjednek mindezt viszamondani?
2011. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is mondta vissza a férjemnek, ilyet hol írtam?:D Nem is a férjem, de amúgy se lenne semmi baj, ha visszamondanák, mert tisztában van a véleményemmel.
2011. dec. 28. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:

hülyeség...


persze, hogy nem tökéletes, senki sem az! az, hogy tisztában vagyunk a hibáival, és azok ellenére szeretjük csak azt jelenti, hogy biztosan őt magát, a teljes embert szeretjük! ha nem ismernéd, vagy látnád a hibáit, akkor egy idő múlva, a rózsaszín köd oszladozásával vennéd észre...

2011. dec. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!