Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti meg szoktátok beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok beszélni a párotokkal, hogy milyennek tartjátok?

Figyelt kérdés
Tehát például ha a barátnőm nem olyan csodaszép akkor ez lehet egy nyílt titok közöttünk?
2011. dec. 28. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Meg lehet beszélni, csak szerintem nem érdemes. Úgyis tudja a barátnőd, hogy vannak hibái, de ha ezt még hangsúlyozod is neki, gátlásossá válhat. Mondd azt, hogy számodra ő istennő, és ennyi. Akkor sokkal felszabadultabb lesz, és boldogabb lesz a kisugárzása.

Végtére is jársz vele, szóval annyira bűnronda csak nem lehet.

20L

2011. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ronda, de nem is istennő! Nekem tetszik, de nem egy szépség. Miért hazudjak?
2011. dec. 28. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de én véleményem szerint a barátnőm a legszebb a világon. Igen, esetleg vannak itt-ott hibái, ezeket ő is tudja, én is, de a szépségén, meg azon, hogy szeretem, nem változtat semmit :)


Mondjuk szerintem ha szerelmes vagy, akkor nála szebb nincs is... :)

2011. dec. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hazudni. Csak nem kell mondani neki, hogy "nem te vagy a legszebb". Úgyis tudja. Ha kérdezi, hogy szép-e, akkor mondhatod, hogy igen, mert valószínűleg szép, csak nem a legszebb. Csak úgy a semmiből ne hozd már fel ezt a témát. Neked jól esne, ha a barátnőd két film között elkezdené ecsetelni, hogy egész jó veled a szex, de lehetne nagyobb is? Nyílt titok lenne. Na?
2011. dec. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem elég élvezhető velem a szex, de ha elégedetlen lenne megpróbálnék javítani.
2011. dec. 28. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, de más az, ha valamiért elégedetlen veled, mintha van egy apró szépséghibád, ami nem zavarja igazából, csak tudja, hogy van.

Ilyenekre udvariasabb nem felhívni a figyelmet, akkor is ha nem sértődne meg.


Fiú barátaimnak mondtam mindig, hogyha kirobbanó szexuális élményeket akarnak, mondják azt a nőjüknek, hogy szexistennők és imádják őket, úgy ahogy van, mert vadítóak. Akkor is ha valójában nem annyira, de ettől a lányok felbátorodnak ( mint ahogy az ő esetükben a példa mutatja, tényleg így történt) hogy juhú a pasim szexinek tart, és önkéntelenül kezdenek szexisebben viselkedni, mivel nem félnek, hogy jajj istenem, meglátja a narancsbőrt a fenekemen, és oltsunk le minden fényt, és jajj szemből se, mert akkor látja, hogy picit sárgább a fogam...

Csak próbáld ki... :D

2011. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél gyökér.
2011. dec. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A méreteken lehetetlen javítani.

Ha a barátnőd kicsit meghízott, arról (velem speciel) lehet beszélni. Szépen elcsábítani edzeni, egészségesebb kajákat enni. EGYÜTT. De ha mondjuk nem tetszik, hogy hosszabb az egyik lábujja... Na, hát arra hiába hívod fel a figyelmét, nem tud rajta javítani, csak gátlásosabb lesz.

2011. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!