Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tartjátok a kapcsolatot az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartjátok a kapcsolatot az előző párotokkal? Vagy a párotok tartja a kapcsolatot (pl. telefonon) az exével?

Figyelt kérdés
Második esetben nem zavar benneteket a helyzet?
2009. aug. 26. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen. Igen. Nem.

Mindkettőnk előző kapcsolatából van 1-1 gyerek, így fel sem merülhet más lehetőség.

2009. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az én szerelmem minden héten beszél vele telefonon. Szinte mindig az exe hívja. Nagyon-nagyon zavar. Remélem, mást nem titkol el előlem... De lehet, hogy csak én látok túl sokat a dolgok mögé.
2009. aug. 26. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a legelső párommal levelezek (ez kb 2-3 havonta egy levél) csak hogy tudjunk egymásról valamit. A mostani páromat nem zavarja a dolog.
2009. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom az exemmel, ő sem az exével, hozzáteszem nem is engedném meg(anno mégis gyengéd szálak fűzték őket egymáshoz). Kivétel ha van gyerek a dologban akkor nem kerülhető ki a dolog. De hálistennek nálunk ilyen nincs. És igen, rohadtul zavarna ha tartaná a kapcsolatot az exével, ha nem hagyná abba akkor lapát. Nem hinném el h csak barátok, nem vagyok annyira naiv.
2009. aug. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tartjuk a kapcsolatot. fent van ugyan msnen, nekemis, meg a mostani páromnak is, mármint az én exem nekem, meg az ő exe neki, de nem beszélünk. és ő sem.
2009. aug. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az exemmel 7 és fél hónapot jártam, az utolsó 1 hónapot nyaralással töltötte, mialatt egyszercsak kiszeretett belőlem, bele valaki másba. Hazajött, 1 hónap után, és kidobott. Azóta ugyanúgy sz@rik a fejemre, mint abban az 1 hónapban. Minek tartsam vele?
2009. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyinkőnk sem tartja egyik exxel sem a kapcsolatot,azt probálná meg...
2009. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!