Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves vagyok és még soha se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok és még soha se volt senkim. Ennyire szerencsétlen lennék? Már már sötét gondolatok járnak a fejemben és nem látok értelmet semmiben. Ennyire szerencsétlen lennék? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elkerülnek a lányok, úgy érzem hopgy unalmas vagyok és nem kellek senkinek már nagyon kétségbe vagyok ettől és egyre jobban depresszióba süllyedek. Ráadásul még barátaim sincsenek. Vannak ugyan munkatársaim de azok már vagy családosok vagy kiépített baráti társaságban vannak ahol nekem már "nincs hely".

2009. máj. 20. 19:52
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Én nem tanácsot akarok mondani, hanem abban egyetértek veled.. ha pl még általánosba egész végig csesztettek, akkor bezárkózott leszel.. meg ilyenek:) velem is ez a baj én még csak 16 vagyok, nem tudom hogy megy ez egy 31 évesnél, de nagyon megértelek:D Én most döntöttem el hogy változtatnom kéne.. igaz elég nehéz magamat rávenni bármire is:D
2010. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
31 évesnél sokkal nehezebb...mert már annyiszor csalódtam...azt sem tudom milyen ha viszonozzák az érzelmeimet...
2010. máj. 6. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!