Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 éves vagyok és még soha se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves vagyok és még soha se volt senkim. Ennyire szerencsétlen lennék? Már már sötét gondolatok járnak a fejemben és nem látok értelmet semmiben. Ennyire szerencsétlen lennék? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elkerülnek a lányok, úgy érzem hopgy unalmas vagyok és nem kellek senkinek már nagyon kétségbe vagyok ettől és egyre jobban depresszióba süllyedek. Ráadásul még barátaim sincsenek. Vannak ugyan munkatársaim de azok már vagy családosok vagy kiépített baráti társaságban vannak ahol nekem már "nincs hely".

2009. máj. 20. 19:52
1 2 3
 11/22 anonim válasza:

Szia!

Sajnos én is abban a cipőben járok, mint te, csak én egy 27 éves lány vagyok. Őszintén megmondom eddig szégyelltem erről beszélni, mert azt hittem egyedül vagyok ilyen problémával.

Valahogy próbálj meg kilábalni a depresszióból, mert ha valaki nagyon lesüllyed, akkor onnan sanjos nem nagyon van vissza út

2009. máj. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mindenképpen lelki dolog!

Amint megérted, hogy vagy valaki, hogy ki vagy? Hogy személyes (belső) és testi igényeid vannak! Amint megérted, hogy pontosan mik azok, amint elkezdesz küzdeni is értük, na onnantól a magad számára is leszel valaki.


Már az is jó, hogy ezt a kérdést feltetted itt!

Mert azt jelenti legalább kutatod az okokat, hogy próbálod megérteni önmagad, hogy mik az igényeid és miket akarsz elérni, megszerezni.

Ha letisztult ki vagy és mit akarsz, hogyan érheted el, akkor eljön az aktiv cselekvés ideje!

A hajráé, a küzdelemé, hogy megszerezd mindazt ami kell neked!

Akkor majd nem lesz gond kihivóan viselkedni és merészen a nők szemébe nézned!

Akkor majd te hozzád akarnak mindenáron tartozni amint sikeres leszel!

Az átok benned van.

Ez egy lelki, mentális átok.

Mindaddig amig tart amig meg nem érted ki vagy, miért vagy itt és mit akarsz. Ha ezeket tisztáztad akkortól lehetsz sikeres.

Ha tudod milyen pár kell neked, hogy mennyire nagyon kell neked, na onnantól képes leszel megszerezni is!

2009. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Én a helyedben pszichológushoz fordulnék, mivel hatékony és hozzáértő segítségre van szükség. Pl. nincs barátnőd, de barátaid sincsenek, viszont nem lesz könnyen barátnőd, ha nincsenek barátaid, ugyanis riasztja a nőket egy teljesen magányos ember. Az, hogy nincsenek barátaid se, arra utal, hogy valamit nagyon rosszul csinálsz a kommunikációban (magányos emberek pl. gyakran azt a hibát követik el, hogy soha, semmilyen személyes információt nem osztanak meg magukról, így mindig csak munkakapcsolatban vannak másokkal és harmadik, külső dolgokról beszélnek, tehát mint személyek nincsenek jelen a kommunikációban). Ezek a készségek fejleszthetők, ezért érdemes szakemberhez fordulni.
2009. máj. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok (f), de kétlem, hogy valaha is elvesztem a szüzességem...
2009. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az utolsónak: 17 éves korodban még kevés közöd van ahhoz, aki végül leszel... nem okos dolog követkzetetned a 17 éves korodbeli állapotodból a 3, 4 vagy 15 évvel későbbire.
2009. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Elősször is szeretném megköszönni a válaszokat. Mindenkiét. Sokat segítettetek. Mégegyszer köszönöm.Eléggé zárkózott vagyok de tudok "nyitni" is, csak valamiért amikor elindul egy kapcsolat akkor valahogy ösztönösen behúzom a "kéziféket". Talán az a baj hogy fiatalabb koromban gyakran megaláztak az osztálytársaim,"barátaim" és gyakran estem kínos helyzetekbe (ez pl. manapság is megesik néha...:-(. Úgygondolom hogy született szerencsétlenség vagyok akinek a dolgai mindig visszafelé sülnek el.
2009. máj. 21. 18:33
 17/22 A kérdező kommentje:
Régebben mindig magabiztosan nyitottam, aztán mi lett a vége? Csúfos pofára esés. Nem csak a nőknél hanem minden téren. Igen hajtottam a lányoknál és ha nem jött be jött a másik és így tovább de senki se akadt aki egy kicsit is kedvelt volna. Inkább úgy mondanám hogy írtóztak tőlem. Pedig átlagos ember vagyok, nem vagyok bunkó (ezt mások mondták rólam),nem adom az alfa hímet se, hiszen nem vagyok az. De ugyan ez igaz a barátokra is. Eggyetlen egy gyerekkori barátom kivételével soha se hívtak el bulizni mert azt tartották hogy túl égő vagyok. A lakótelepen ahol lakok gyakran öszesúgtak a hátam mögött hogy micsoda szerencsétlenség vagyok. Ezek után úgy láttam jobnak hogy kerülöm a "mélyebb" kapcsolatokat hogy ne okozzak kellemetlenséget másoknak...inkább meghúztam magam hogy ne legyek útban...és ez sajnos gyakori manapság is.Pedig régebben kerestem mások társaságát de valahogy "út közben" megváltoztak a dolgok.
2009. máj. 21. 18:51
 18/22 anonim ***** válasza:
Kezdj új életet! Legyél ott magabiztos, ahol még nem bántottak meg! Mondjuk költözz el, állj ki az álláspontodért a munkádban, stb... ezt csak te tudhatod. EGyébként, ha égőnek tartanak, bántanak az nagyon sokszor nem az illető hibája. Valaki rajtad élte ki az önbizalom hiányát, hogy még magánál is gyengébbnek lásson valakit, mert mondjuk érzékenyen reagáltál, kicsit bénácskább voltál, stb. Kit érdekel, ha mondjuk a közértben leversz valamit? Akit igen, annak elég üres az élete és ilyen fszságokkal akarja igazolni, hogy ő nem el elcs..eszett életű unott bar..om. Lehet hogy egy kicsit fura vagy. Furán beszélsz, satöbbi.... gondolj bele, gondolom a bulikba rengeteg olyan barátodat is meghívták anno, akiknek semmi véleménye, karakteres egyénisége nem volt, csak a tömeget növelte és könnyű volt a "jó fejségében" megegyezni, mert nem jelentett kihívást senkinek (mármint hogy valami zavarba ejtő legyen benne, érdekesebb legyen mint a sok alfa fsz). Ó, ha tudnád, hogy a baráti kapcsolatok nagy része mennyire üres, unalom űzés, a házas emberek boldogtalanok, kiégettek, csalják a feleségeiket, kur..váznak, hajtanak, stb. Ne egy ilyen álságos dologba akarj beilleszkedni, ami ki is vet téged valamiért... Hanem keress olyanokat, akiket közel érzel magadhoz, biztos hogy vannak ilyen emberek, csak őket kell keresni és nem kívülállókén sóvárogni a látszat boldogságra (amire nem hiszem el, hogy nem vagy egy kicsit dühös is...) Én most végeztem a gimiben. Engem soha nem bántottak nagyon durván, sőt voltam egész kedvelt és célként lebegett előttem a beilleszkedés, de aztán átláttam a szitán és egyszerűen elkezdtem csak három emberrel beszélgetni. A végén még ők nyüszögtek, hogy lenézem őket.... Viszont van három iszonyúan jó barátom és boldog vagyok. Amúgy ha úgy vesszük már én is gáz vagyok, 18 évesen még nem is csókolóztam. Viszont tudom hogy MINDENHOL van három jó ember. Ha megtanulod megtalálni őket, akkor tök mindegy mi van, hány egyéb barátjuk van, vagy férjükk, akkor is kellessz majd nekik. És egyszer valamelyik három ilyen ember között lesz az a lány, akivel boldog lehetsz. Ne akarj megfelelni, ne olvass f..os műanyagember képző könyveket, egyszerűen merj gondolni dolgokra, elemezni dolgokat, aztán találd meg azt akinek őszintén, mint barát elmondhatod. Meg fogod ismerni. Amúgy nekem az egyik barátnőm csúnyácska volt és sok "idiótaságot" beszélt, a másik egy művészlélek, a harmadik pedig nagyon-nagyon csendes (persze nem akkor amikor velünk volt), mégis amikor együtt voltunk, mi nevettünk a leghangosabban! Ne félj! Sok szerencsét
2009. szept. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

22:18.


Ugh, ez aztán igazán jól esett:-). Nem gondoltam volna hogy egy 18 éves embertől ilyen jó tanácsokat kapok. Köszönöm. A barátaid nagyon szerencsések lehetnek hogy téged ismerhetnek.

Úgy látszik akadnak a 18 évesek között is értelmes emberek.

2009. szept. 20. 11:19
 20/22 anonim ***** válasza:
nézd meg az e-maileidet
2009. szept. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!