Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással is van ez így?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a korombeli fiúk nem tetszenek, pedig sokan járni szeretnének velem, az egyik már szerelmet is vallott, de ez engem teljesen hidegen hagyott. :/

Nem volt még pasim és szerintem a közeljövőben nem is lesz, mert az a baj hogy csak a huszonévesek tetszenek, de nem fogok velük kezdeni mivel ők már érett férfiak és hogy nézne már ki...most komolyan, nem vagyok r**anc.

Mit tehetnék? Nagyon gáz hogy nem tetszik a korosztályomból soha senki csak a 20+-ok? 16/l


2011. dec. 28. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. 22F:D
2011. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
erös tulzás azt mondani egy huszonévesre h érett férfi. Némelyik agyban roszabb mint egy ovodás
2011. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, benne vagy egy estibe? :$
2011. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem csodálom, hogy bajod van a korodbeliekkel. Én kivártam, hogy találjak magamhoz illő párt, szerintem tedd te is azt. Nem kell ezt túlbonyolítani.:)
2011. dec. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
az hogy 20+ nem jelent érettségét
2011. dec. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szó szerint kinövöd, mert leszel te is nagyobb :D

Azért ha teheted, ne dőlj be mindenkinek, aki egy kicsit férfiasabb és komolyabbnak tetteti magát. Mint már mondták, az idősebbek közt is sok a szerényebb agyi képességekkel rendelkező, nah meg főleg a skalpvadász. Csak rát várnak, hogy kicsit jól érezzék magukat veled, aztán soha többé ne lássanak :P


Ezzel szembe egy korodbeli, vagy pl max 2 évvel idősebb sokkal nagyobb eséllyel tényleg beléd van esve. Szóval azért néz körül még egyszer ott is, hátha akad értelmes. Azért a kevésért meg megéri küzdeni is! Ha tényleg próbálkoznak eddig is, akkor ki ne örülne egy olyan csajnak mint te?


amúgy, akit ismerek, a csajok legalább 60-70%ával így van.


17/F

2011. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Huhh...hol is kezdjem..tudom hogy a huszonévesek körében is rengeteg a gyenge agyi képességű teremtés, ismerek néhány ilyet.

Aki azt tanácsolta, hogy nézzek szét a korombeliek közt annak mondanám, hogy már próbáltam de egyszerűen nem tetszenek egyáltalán meg nem látok bennük semmi olyat ami megfogna :/

Olyannal mégse járhatok aki nem tetszik..

Ami a 20+ illeti írtam, hogy nem akarok velük kezdeni mert mégiscsak hülyén nézne ki meg amúgy is..inkább nem.

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :D

Megnyugtató, amit az utolsó válaszoló írt hogy más lányok is vannak így ezzel :)

2011. dec. 28. 21:09
 8/12 anonim ***** válasza:

szívesen, boldog karácsonyt! :D

tényleg.. menj el bulizni szilveszterkor, tuti népszerű leszel :P

2011. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Megyek bulizni az egyik osztálytársamnál lesz csaj buli, 1 fiúval és pont azzal aki szerelmet vallott a neten -.- előre félek :(

2011. dec. 28. 21:26
 10/12 anonim ***** válasza:
A kis mákos, csajbuli és egyedüli fiú... :P Első vagyok:D
2011. dec. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!