Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz döntést hoznák?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve járok a pasimmal. Mindig is szerettem, és most is nagyon szeretem. Viszont ennyi év után kezdtek bizonyos problémák felmerülni a kapcsolatunkban. Rájöttem, hogy ami a jövönket illeti egy csomó dologban nem ugyan az az elképzelésünk. Például, én szeretnék majd megházasodni, viszont ő soha, stb.

Lényeg az, hogy nem szeretném az életemet leélni egy olyan ember mellett, akivel nem egyeznek a jövőröl alkotott elképzeléseink.

Kérdésem az lenne, hogy nagy hibát követnék el azzal, ha szakitok vele, azért, mert a jövőnkre gondolok, vagy pedig felejtsem el az egésszet és élvezzem a vele töltött időt?


2011. dec. 28. 22:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha a házasodás a probléma, akkor ne szakíts. Az csak egy darab papír, amit az állam ad, hogy hivatalosan együtt vagytok. Nem vagyok a házasság ellen, de nekem nemsokat mond. (még nem voltam házas és egy barátnőmmel se jutottunk a közelébe)
2011. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egy igazi kapcsolat kompromisszumokból áll... le kel l adnod az igényeidből neked is és párodnak is. Amelyik fél erre nem hajlandó az fejben nem érett meg az igazi, hosszútávú kapcsolatra :)
2011. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? ha tizen-huszon évesek, akkor szerintem nem gáz, ha most azt mondja, hogy soha nem akar házasodni, ez még változhat, bár ha másban is szöges ellentétek vannak akkor azért elgondolkoznék a dolgon, ha már idősebbek vagytok, akkor szerintem semmiképpen nem vezet jóra, ha nagyon távol áll egymástól a jövőképetek
2011. dec. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
20L,24F
2011. dec. 28. 23:01
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem még fiatalok vagytok, változhat még ez a gondolkodásmód
2011. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg a jelenetek legyen jó, abból még bármi lehet. amúgy meg ki tudja mi lesz holnap?
2011. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Rengeteg csalódás érte az életben, ezért eldöntötte h soha nem fog megházasodni. Viszont nekem a házasság nagyon fontos, mert szerintem az alapfeltétele a családalapitásnak.
2011. dec. 28. 23:03
 8/11 anonim ***** válasza:

és nem gondolja meg magát?

mi volt az a csalódás ami miatt ilyen döntést hozott?

sztem, ha szereted, nem szabad hagynod. lehet ő az igazi, nem?

2011. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szerelmi csalódások, azonkivűl olyan családban is nött fel, ahol nem látta a megfelelő példát.
2011. dec. 28. 23:13
 10/11 anonim ***** válasza:

igen, tovább visszük a rossz családi mintát, sajnos. szóval, ha így érzel vagy vannak fenntartásaid a jövővel kapcsolatban, és hosszabb távon gondolkozol, beszéljétek meg. Ha meg még korai erről beszélgetnetek, akkor hagyd a csudába az agyalást.

különben gyeremeked úgy is lehet, hogy nincs házas papírod.

2011. dec. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!