Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó döntést hoztam! Akkor meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó döntést hoztam! Akkor meg mi bajom van?

Figyelt kérdés

Szóval szakítottam. Nem szeretett, elhanyagolt, már nem ért semmit a kapcsolat.

De még mindig nem tudok túllépni rajta. Még mindig vágyom rá, pedig eszem ágában sem lenne visszamenni hozzá...

Mégis hogy lehetnek bennem ilyen érzések, ha ő nem is kell már nekem?

Egyszerűen nem értem... Tényleg ennyire hülye dolog a szerelem?

Pszichológusok válaszát duplán megköszönöm...


2010. ápr. 30. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerelem az örök kapocs, de néha mégis 1 pillanat alatt véget ér és nem marad más csak kínzó és hiú ábránd.


Te még mindig szereted mert, azelőtt biztos boldog voltál vele.

2010. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az eszed mást diktál, mint a szíved, azért érzed magad ilyen rosszul miatta. Szereted, de részedről mégsem működik így a dolog. Jól döntöttél, hogy elhagytad. Majd találsz másik pasit, és akkor már csak nevetni fogsz az egészen.
2010. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy pszichológusok olvassák ezt az oldalt. xD Talán csak a 72%-os...
2010. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már most is röhögök az az igazság. Csak nézem milyen ökör vagyok. Nem is tudom, hogy szerethettem belé korábban. Mégis megvan még az érzés... Tiszta téboly.
2010. ápr. 30. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen esetben jól döntöttél. Ha egy hosszú kapcsolatról van szó, vagy már együtt is laktatok, akkor meg pláne természetes, hogy hiányzik, nem feltétlenül ő, hanem az a valaki, aki volt régebben, akivel szerettél együtt lenni. Ő már valószínűleg nem lesz olyan.

Ez az érzés természetes, valószínűleg sokáig érezni fogod, de remélhetőleg ez csak folyamatosan enyhülni fog.

2010. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jaj megértelek...régebbi kapcsolatok engem sem hagynak nyugodni...annyira boldog vagyok,boldog szerelmes párkapcsolatban élek már majdnem 1 éve.De volt egy exem,aki szó nélkül eltűnt..nem hívott nem adott semmi életjelet...aztán véletlenül összefutottam vele pár hónapja,és azóta még gondolok rá..tudom h nem szabadna!
2010. ápr. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
kínai kopasz kutya
2010. ápr. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Á, nem tartott sokáig. Ezért is csodálkozok, hogy ekkora hatással van rám.

Talán az a baj, hogy túl nagy szerelem volt, és túlságosan rövid ideig tartott. Óriási csalódás lett a vége.

2010. ápr. 30. 19:17
 9/13 A kérdező kommentje:
Jahj, ez már milyen válasz.... Hová lett az értelem... /19:16-nak/
2010. ápr. 30. 19:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz az ökrökkel...
2010. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!