Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtsem el, vagy mondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtsem el, vagy mondjam meg neki? Lehetséges, hogy még ő is gondol néha rám?

Figyelt kérdés
Volt egy srác akivel kb. egy éve szakítottam.Azóta persze próbáltam megtalálni az "igaz szerelmet" másban, de nem vettem észre, hogy már ott volt az orrom előtt csak eldobtam magamtól. Azóta néha láttam az utcán, és mindig éreztem, belül, hogy még mindig szeretem. Nem akartam megmondani neki mit érzek mivel már egy éve volt és nem akarok belekavarni az életébe. Nagyon kérem azoknak a segítségét akik tapasztaltak, vagy voltak már ilyen helyzetben! Előre is köszi. :)
2011. dec. 30. 01:53
 1/6 anonim ***** válasza:
én ugyanígy vagyok. csak rosszabb, mert nekem az osztálytársam.. és már 1 éve nem beszélünk.. nem azért mert nem akarnék vele, egyszerűen kerül és én megmondanám neki hogy még mindig szeretem. de nincs rá alkalom.. és ha neked van rá alkalmad tedd meg, mert ez nagyon rossz. ha elmondod neki csak jobb lesz énis már 1 éve szenvedek
2011. dec. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha már elrendezte az életét mással, akkor nem illik és késő belezavarni..


de mindenesetre egy őszinte beszélgetést megér, legalább megtudod mi a szitu

2011. dec. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szakítottál, onnantól kicsesztél vele, voltam pasiként ilyesmi szituban, 100 hogy nem kellene belekavarni az életébe.


Egyrészt neked is hülyén jön ki, hogy nem vált be más akkor mennél vissza hozzá, másrészt a srácnak is szar lenne hogy újra elkezded, a múlt tudatában.


Ha nagyon úgy van egyszer összefuthatsz vele, és semmi nyomulás, csak kipuhatolózod hogy mi a helyzet vele...de sztem akkor is, te dobtad, lépj túl rajta :)

2011. dec. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
alapvetően lehet, hogy gondol még rád, és az is, hogy örülne ha nyitnál felé. hogy miként közeledj azt nem tudom, de az esélyed szerintem meg van.
2011. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

Hagyd békén...Szakítasz vele,aztán újra fenekestül felforgatod az életetét,miután sikerült rajtad túllépnie?

Annyira önző vagy,ezt női szemmel mondom.

Elmúlt,lezártátok,nem kell ezt újra előkaparni...

Egyébként is,mit képzelsz,hogy 1 év után sírva elmondod,hogy a te hibád volt,és visszafogad?Ugyan már.

2011. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ez a pasi is ugyanígy akarna tőled valamit, 6 lóval se lehetne elvonszolni tőled, Ő menne oda hozzád szerelmet vallani. Ne nagyon kombinálj, ez sajnos ilyen marha egyszerű. Felejtsd el.


26 N

2012. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!