Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek milyen a legjobb barátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Kinek milyen a valóságban a legjobb barátja, és ki milyennek képzeli el? Hasonlít-e nálatok a kettő egymásra? Tulajdonságok, illetve, hogy mik a legfontosabb dolgok egy LEGJOBB barátságban. Erre vagyok kíváncsi.
2011. dec. 30. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem a kérdés egy részét,de gondolom arra vagy kíváncsi, hogy milyennek képzelem az ideális legjobb barátot. Nos pont olyannak, mint a mostani. Az élet nem olyan, mint a Paris Hilton öribarit keres vagy milyen ökör műsorban. MÉg kis általánosban ismertem meg a legjobb barátnőmet azóta felnőttünk és úgy érzem a legfontosabb dolog a barátságban, hogy sose haragudj meg a másikra, az abszolút megértés. Tisztáznia kell magában az embernek, hogy a másik azért a legjobb barátja, mert neki tényleg mindent elmondhat. Ha ő egy ötletemre azt feleli, hogy nem vagyok normális, nem sértődöm meg rá, nyugodt szívvel kritizálhat engem és én is őt. Tudom, hogy csak segítő szándékkal mondja, mert sosem akarnak bántani vagy hasonlók. Volt már hogy kb 6 hónapig nem tudtunk találkozni,mert elsodort egymástól az élet. Mikor legközelebb találkoztunk ugyanúgy tudtunk órákat beszélni, mint előtte.. El kell fogadni egymás hibáit és mindig ott lennni a másiknak, ha panaszkodni akar, ha nevetni akar, akármi van.. Én alegjobb barátnőmet családtagnak tekintem. Pedig tűz és víz vagyunk.:)
2011. dec. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen. :) pont ilyen válaszokra gondoltam. Hogy amilyet elképzelsz, az egybeesik-e az valósággal, mik jellemzik a barátságotokat. Örülök nektek ;)
2011. dec. 30. 09:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Még sosem képzeltem el egy nem létető barátot ezért hasonlóságokat nem tudok mondani de egy biztos, a legjobb barátnőm egy az egyben olyan mint én :D Mármint belsőre és nagyon sok mindenben egyet értünk és sok sok helyzetben gondolunk... ;) :)
2011. dec. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 6 éve ismerem a legjobb barátnőmet, a vicces, hogy egymás tökéletes ellentétei vagyunk. Legalább sose veszekszünk a boltokban cuccokon:)

Ő szőke, tökéletes alakja van, gyönyörű arca, modell, gazdagok, jól öltözik, ölebe van és naponta kb 5 srácot ha lekoptat.

Nekem meg sötétbarna sidecut hajam van mindenféle színekkel, kicsit alacsony vagyok és normál alkatú, egyszerű házban lakom, gitáros vagyok egy kis hobbi punkbandában és undi, röfögős boxit tartok:)

Mégis imádom őt, testvéremként szeretem:)

14L

2012. jan. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!