Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lájkok száma határozza meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lájkok száma határozza meg milyen ember vagy? Mennyire vagy értékes partner? Csakmert úgy veszem észre mindenki ez alapján ítél.

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 11:09
1 2 3
 11/22 Skydive ***** válasza:
És ha megszűnik a Facebook és nem lesz több like akkor mindenki értéktelen senkivé válik? Ugyanmár. Előttem már elmondták az okosok amit egy normális embernek illik erről gondolnia...
2011. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nekem sincsenek lájkjaim.Sőt alig használom az üzenőfalam.Vannak privát csoportjaim,ahol egymásnak pár emberkével üzenünk privát üzenőfalra,nem úgy,hogy mindenki lássa:)Ez sokkal jobb.Csomó ismerősöm profiljától hányok,meg bejegyzéseiről,őket törlöm,tiltom,vagy eltűntetem az üzenőfolyamból a bejegyzéseiket!

23N

2011. dec. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Aki nincs fenn facen, az nem is ember.
2011. dec. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Felejtsétek már el ezt a F*szbúk néphisztériát! Olyan szánalmas, hogy minden kölyök azon rinyál, hogy kevesebb LÁJK-ja van, mint másoknak. Mióta számít mérvadónak egy olyan oldal, ahol mindenki azt hazudja magáról, amit csak akar? Engem elég sokan LÁJKolnak (de gyűlölöm ezt a szót a magyarban!), pedig fenn sem vagyok a Face-n. Na, ehhez szólj hozzá! :D
2011. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 Lifeishard ***** válasza:

Hát, mindenki tutira nem, hiszen itt is akad pár válaszoló, aki nem.

Ha sok lájkod van, azt jelenti max., hogy jó a humorod/stílusod. Ettől még nem leszel értékes partner.

2011. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ez hülyeség,nekem is van olyan képem magamról amit több mint 300an lájkoltak(pedig kise dobtam a mellemimet,meg alapból nincsenek)mégse tartom magam értékesnek..és nem is ítélek ez alapján senkit se
2011. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
sajnos a mai fiataloknál ( ezt elég fura leírni,mert én is csak 18 vagyok:)) lehet,hogy ez határozza meg..engem sose érdekelt a facebook..ugyan fent vagyok, de nem postolok ki semmi hülyeséget, nem rakosgatok szíveket mások üzenőfalára, stb stb..felőlem meg is szűnhetne:)
2011. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:

Nem, nem az határozza meg. Az ismerőseid száma, is. :) -Mennyire vagyok értékes?

Ezt a barátaim/rokonaim jól tudják, mennyire vagyok az, és ez nekem bőven elég, és az nem számít, hogy a 300. ember mit gondol.

Aki meg az alapján ítél, na meg az alapján, hogy ,,aki nincs fészbúkon, az nem ember", ezek az illetők legyenek szívesek, bújjanak el. :)

2011. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én is fent vagyok ezen a fosch-on, de nekem nem lájkol senki de valahogy sose érdekelt, eddig nem is gondoltam erre... azért én jó szívvel kívánom neked hogy ez legyen a legnagyobb problémád az életben!
2012. jan. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Macs1209 ***** válasza:

Nah.


31 éves vagyok. Igen nagy kocka. Munkám is kocka.


DE


A barátaim a VALÓS ÉLETBEN vannak. Sok közöttük nincs

is fent facebookon az ismerőseim között (van vagy 2

összesen, mert kisírták, hogy csináljak facebook accot).


A büdös életben nem raktam 1 like-ot se sehova, senki

képéhez, kiírásához se, mert MINEK ?


Online népszédítés az egész, azoknak való, akik egy á-

lomvilágot húznak a valóság köré.


Hogy is van ?


Egy negyvenhét éves szűz ül a bézs pizsamájában, banán-

brokkoli turmixot iszik, és azt énekli, hogy férfiasan

tökéletes..


Kb itt tartunk.....


Tegye fel a kezét, aki sok időt tölt facebookon, és

a múlt héten akár egyszer is leült kávézni valamelyik

barátjával...

2012. jan. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!