Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Vele maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vele maradjak vagy inkább hagyjam el?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves kapcsolatom, minden szép és jó. De jön a szilveszter. Tavaly elment a haverjaival, engem meg szépen itthon hagyott, majd a telefonját is kikapcsolta, mert csak akkor bulizik a haverjaival, ne zaklassam. Egész évben nyugi volt, igaz januárban volt egy kis mosolyszünet, de túlságosan szeretem ahhoz, hogy elhagyjam. Semmi buli nem volt egész évben, mert rájött, hogy nem így kellett volna, de most karácsonykor elment megint. Vasárnap. Hívogatta egyik haver, de nem mondta egy szóval sem, hogy nem. Nem az esett szarul, hogy elment, hanem pont karácsonykor. Egész évben nem jutott eszébe. Én meg otthon gubbasztottam egyedül. Most jön a szilveszter és előre idegeskedek, hogy mi lesz. Ha megint elmegy, legszívesebben otthagynám, de félek, hogy nem leszek rá képes. Nehéz helyzet, mert szeretem, de az fáj, hogy lepasszol.
2011. dec. 30. 11:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Én nem mehetek a barátnőmmel, ezt kijelentette. Mondtam neki, ha ő elmegy, akkor én is. De csak neki szabad. Igen, szoktunk beszélni, minden nap és mindent megbeszélünk. De itt most egy olyan helyzet áll fent, hogy elvárja én otthon ülve várjam, ő meg nyugodtan turnézhat...
2011. dec. 30. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!