Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejelöltem facen egy csajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöltem facen egy csajt, írtam is neki, visszajelölt, de nem válaszolt. Miért?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 13:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
mit írtál neki? :O
2011. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Óó csak h jófej lehet meg mondjon magàról pár jó dolgot, utólag kicsit béna szöveg de akk mire volt jó h visszajelol?

Ám vagy 2napja volt nem láttam azóta db-n mert ahogy néztem mind2en máskor voltunk fenn.

2011. dec. 30. 13:10
 3/24 A kérdező kommentje:
Jahh a kérdésben az visszajelolt akar lenni csak a telom okoskodik...
2011. dec. 30. 13:11
 4/24 anonim ***** válasza:

a "visszaút ölt" az "vissza is jelölt" akart lenni? :)


Szerintem simán nem a facebook-on éli az életét, ezért még vagy nem is látta az üzenetet, vagy egyszerűen csak nem volt ideje visszaírni. Türelem.

2011. dec. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Lett vna ideje ;) az meg h visszaír nem jelenti h ott éli életet ;)
2011. dec. 30. 13:13
 6/24 anonim ***** válasza:
Vagy egyszeruen lese szar. Tudd meg, hogy a csajok nem szeretik ha f@szbukon irsz nekik, hanem azt szeretik ha eloben odamessz hozzuk, ez ugyanis sokat elarul az onbizalmadrol!
2011. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jó de nem értem akk minek jelölt vissza? Am meg nem tudnék vele hol talizni fb-n néztem ki. Max vmikor februárban talizhatnek vele mert most vizsgaidőszak van a suliba.
2011. dec. 30. 13:18
 8/24 anonim ***** válasza:
Nefelj tudom mirol beszelsz, enis voltam mar hasonlo helyzetben, azert van tele a tokom az ilyen internyetes f@szsagokkal. Attol, hogy elfogad az meg nem jelent az eg vilagon semmit, hidd el. En azt tanacsolom neked, probalkozz eloben es akkor max igen-t vagy nem-et mondhat, ha meg nem tudsz 1 jo darabig talalkozni vele, akkor meg irhatsz neki, de ha nem ir vissza az eleg egyertelmu szerintem...
2011. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én akik facebookon írnak rám, ismerkedési ügyben, nem veszem őket komolyan. Szerintem sokkal szebb és tisztább személyesen :)
2011. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nem fog visszaírni, anno én is jártam már így nem is egyszer. Tényleg nem szeretik a lányok, ha a közösségi oldalakon idegenek leveleket írnak neki. Húgomnak is írtak már többen így, ő se válaszolt egyre se (mondjuk azt én se értem, hogy legalább egy annyit miért nem írnak vissza, hogy bocsi, ne akarok ismerkedni, ne írjál...). Ha már mindenképp facebookon akarsz keresgélni, próbáld felvenni őket msn-re. Ott se indulsz nagy esélyekkel, de azért talán a nagyobb esélyed van ott, mint egy facebookos levélnél, kicsit személyesebb (már ha lehet így fogalmazni az msn-nél).

A legtanácsosabb azonban mégis az, hogyha élőbe próbálkozol.

2011. dec. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!