Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak főként fiuk válasza érdekel?

Figyelt kérdés

tehét van 1 gyönyörü barátnöm szeretem meg minden de szex nincs köztünk ami nekem már nagyon hiányzik tény hogy szüz vagyok de akkor is :D most adódott 1 lehetőség hogy egy szőkésbarna hajú kék szemű csinos pofi kerek cicik és kere popsi hosszú combú csajjal lefeküdjke és túl legyek a dolgon de nem tudom hogy mit csináljak :s

mert utána hogy nézzek bele barátnöm szemébe


2011. dec. 30. 13:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátnődnek, hogy puncira vágysz. Ha elutasít, dugd meg a másik hölgyet.
2011. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
nem szereted a barátnődet :(
2011. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
Miért nem anőddel fekszel le ?! nem is értem ..:/
2011. dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
szerintem feküdj le a barátnőddel!
2011. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le mind kettővel először a szökés barnával aztán meg a barátnőddel is ÉN ezt tenném habozás és gondolkodás nélkül !
2011. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
de szeretem amugy nme vártam volna 7 honapota szexre csak meguntam hogy én probálom kielégiteni máshogy addig én nem kapok semmit ahányszor szexre terelem szót minidg az van hogy várjunk még mert fél
2011. dec. 30. 13:47
 7/45 anonim ***** válasza:
Na hát ezért dugnám meg először a szökés barnát egyszer kétszer aztán sokkal könnyeben tudsz várni arra mire a barátnőd is megengedi természetesen nem kell tudnia hogy te megdugtad a másikat !
2011. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
Azt kapsz amit adsz...
2011. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Bobek válasza:
Nem normális dolog, ha 7 hónapig nem akar veled együtt lenni. Ennek oka van. Beszélj vele erről normálisan, ez a legjobb út.
2011. dec. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
oké megdugom a csajt de a rohadtéletbe ismerem magtam és nem birnék a barátnöm szemébe nézni ezek után :S
2011. dec. 30. 13:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!