Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol szilveszterezel? (elsősorb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szilveszterezel? (elsősorban független fiatalok válasza érdekel)

Figyelt kérdés
Van itt olyan kissé visszahúzódó, normális, független lány a kora huszonéves korosztályból, akinek nincs még programja?
2010. dec. 14. 18:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok lány,de független vagyok és fiatal.A paplan alatt várom az újévet és majd bámulom a TV-t,hátha adnak valami jó filmet.

21/f

2010. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 szamóca. ***** válasza:
én azthiszem nekiindulok pest utcáinak, aztán lesz ami lesz :) normális, független kora huszonéves lány vagyok, de sajnos nem a visszahúzódó fajtából.
2010. dec. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Otthon...


17/F

2010. dec. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"Én ugyan nem vagyok lány,de független vagyok és fiatal.A paplan alatt várom az újévet és majd bámulom a TV-t,hátha adnak valami jó filmet."


Engem a tévé nem érdekel, netezni, olvasni, vagy aludni fogok valószínűleg. :(

2010. dec. 14. 18:17
 5/25 anonim ***** válasza:
miert nem probaltok baratokkal menni valahovaa es egyutt tolteni a szilvesztert?
2010. dec. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, nem is vonz a party/diszkó/buli.
2010. dec. 14. 18:20
 7/25 anonim ***** válasza:
Akkora baj csak nem lehet veled hogy nincs egy barátod se. Próbálj meg nyitottabb lenni, és barátkozz, ne legyél mogorva és magadnak való, próbálj meg szóba elegyedni osztálytársakkal többet, legyél sokszor vidám, akkor is ha nehezedre esik, stb. És hipp-hopp össze is szedtél pár barátot. Áh én egyedül otthon el sem tudnám képzelni a szilvesztert. Tisztára magam alatt lennék, hogy nem lehetek senkivel :O Én mindig buliba szoktam menni olyankor. Próbálj meg valamelyik osztálytáraddal elmenni egy buliba, akkor is ha nem nagyon kedveled a bulikat (lehet házibuli is vagy csak simán valakinél otthon lenni a haverjaival).. Próbáld ki, nem biztos hogy nem fog tetszeni. Attól ha esetleg van egy-két rossz bulis élményed, ne húzódj be a csigaházadba, újra meg kell próbálni jól érezni magad ;)
2010. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok, nem szoktam bulizni (már ha ezt érted visszahúzódó alatt), de már van programom. A barátnőimmel szilveszterezek egyiküknél otthon :)
2010. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

"Próbálj meg nyitottabb lenni, és barátkozz, ne legyél mogorva és magadnak való, próbálj meg szóba elegyedni osztálytársakkal többet, legyél sokszor vidám, akkor is ha nehezedre esik, stb. És hipp-hopp össze is szedtél pár barátot."


Azok nem barátok, maximum haverok, de én csak ismerősöknek nevezném őket.

2010. dec. 14. 18:26
 10/25 anonim ***** válasza:

Itthon leszek egyedül, úgyhogy netezek, meg éjfélkor nyugtatgatom a kutyákat és a macskákat. :D Nem vagyok bulizós típus, ha lenne lehetőségem, akkor se mennék sehova. :) Max. átmennék egy barátomhoz, de nem beb.ni. :D

17/L

2010. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!