Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hozom fel neki mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hozom fel neki mindig a megcsalást?

Figyelt kérdés
Már lassan 6 hónapja, hogy megcsalt a barátom, de megbocsájtottam neki, mert csak 1 csók volt, de nekem ez is nagyon fájt. 15 kilót simán lefogytam észrevétlenül. Már sokszor a fejéhez vágtam, hogy ezt tette velem. Ma is felhoztam én oltári nagy veszekedés lett belőle. És hogy ő ezt nem bírja elviselni, hogy állandóan szóváteszem. Tudom, hogy nem kéne, de egyszerűen nem tudom visszatartani magam, és kirobban belőlem. Mi a frászt csináljak??
2011. dec. 30. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem kellett volna megbocsájtani, ha egyszerűen nem is tudod megbocsájtani. Mert erről van szó. Nem tudod megbocsájtani neki. És miért is kellene? Mert szereted? Mert azt mondja, szeret? Még szép hogy fáj, megalázott, ha csak egy csókkal, akkor is. Van, ami fontosabb, mint a szerelem. Ez az önbecsülés. A tiédet a földbe tiporta, ha ezen nem tudsz túllépni, felesleges együtt lennetek.
2011. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Javaslom legyetek egy ideig külön. A megbocsátást nem szóban kell mondani, hanem valóban úgy is kell érezni. Te láthatóan nem léptél még túl a történteken. Szüneteljetek egy ideig, pár hét, akár 1-2 hónap, amíg letisztázódnak benned a dolgok.
2011. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. Elhitted a mondást, miszerint az idő minden sebet begyógyít. Nem kellett volna.

2. Az hogy megcsókolt valaki mást okkal történt, amit csak a barátod tudhat. Valami nagy hiányosságra utal a kapcsolatotokban. Hogy mi az arról nektek kell leülni és beszélni. Őszintén. Még ha fájdalmas is lesz egy-két felismerés. Aztán ennek fényében dönteni a kapcsolat jövőjéről.

2011. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez történt, de belőlem már kihűlt az érzés... megbocsájtottam véglegesen, legalábbis azt érzem. De ezután volt még egy jó kis cifraság azzal a lánnyal... de megbocsájtottam... megtörtént, vége lett. Remélem nálatok is minden rendben lesz.
2011. dec. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Le fogtok pontozni. Most férfi aggyal, az érdekelne, hogy ki csókolt meg kit. Ugyanis, ha nő őt az jobban megbocsájtható. Ha csinos az illető előfordulhat, hogy egy pillanatra kíváncsiság miatt megtörténik ez, megtörtént velem, ösztön is. Mivel szeret téged, ezért ha ő csókol az érzelemszegény vonzódást jelent, viszont így keményebb a megcsalás, mert nagyobb az esélye, hogy máskor is megteszi. Nő akkor csókol általában, ha érzelmi tartalma is van a dolognak, ha egyszerít szeretne, akkor erősebb flörtbe kezd előtte.

Legnagyobb probléma, hogy nyilván konfliktuskerülő, te pedig vádló vagy. Rossz, ha vádolnak és van alapja, de nem igaz. Miattad vagyok boldogtalanra, most őszintén mit reagáljon? Elmondom mit fog: Nem fog megbízni benned és inkább elhalgat mindent előled, nem csak megcsalás területén. Ha beszélsz vele ne vádlóan!

Ezt úgy tedd, hogy előszőr kérdezd meg, hogy mit szeretnél, mi az amit tehetne ő.

Szerintem a gondod: Szeretnéd, ha néha többet szeretgetne, jobban megbecsülne és félsz attól, hogy nem bízik benned, hogy nem mondja el az érzéseid.

Ezt te így szoktad(gondolom):

-Nézd, hogy lefogytam tönkrettettem magam, de TE neked nem fontos, mert TE önző vagy, felszínes, utálatos, megbízhatatlan vagy.

Konvertáld át, úgy hogy ne hisztis legyen, mert ettől elmenekülnék én is. Felejtsd el a TE szót, csak magadról beszélj!

-Valójában nem a csókról van szó csak beképzeltem magamnak, hogy nem szeretsz és félek, hogy nem bízol bennem. Tudom, hogy szeretsz, de ma este a kedvemért babusgatnál kicsit, mert erre lenne szükségem.

(Ha kedveskedk, de megvádolod, hogy megjátsza, akkor önértékelési zavar van. Illetve nem érdemes folytatni)

Most én is vádlóan kérdezem :) :

Ti nők, miért nem azt mondjátok, ami van, mert mi magunktól nem mindig jövünk rá, még akkor sem ha van ilyen csóktörténetes zsaroló, bűntudateltő ütőkártya...

2012. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

(Előző vok)Például én értelek, ha a fenti dolgot, kérdést olvasom, majdnem így kéne neki is! Néha olyan egyszerű lenne, nem? :)

Azok akik mindjárt szakítanának, szinglik. Hűséges 8 éves kapcsolatom van, 26évesen, ami ritka. Van az a szitu amikor lehet és van olyan amikor nem kell szakítani ez miatt. Ez a fennti dologból nem derül ki, így mindenki magából indul ki.

2012. jan. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!