Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bombike123 kérdése:

Egyedül vagy ne?

Figyelt kérdés

Másfél éve egyedül nevelem gyermekem. Bölcsibe jár. nincs egészen két és fél éves. Nem merek párkapcsolatra gondolni, nehogy a gyermektől vegyem el az együtt töltött időt. Napközben én is dolgozom. Viszont nagyon nehéz egyedül.

Sokan azt mondják, inkább most kleressek valakit, amíg kicsi a gyermek, jnehogy később esetleg ne tudja megszokni a társamat.


2011. dec. 30. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Teljesen igazuk van :)

(am családi kapcsolatokba jobban jártál volna :))

2011. dec. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy helyesnek érzed. A gyereknek viszont semmiképp nem jó, ha nincs "apa", akiről mintát vehet. Személyes tapasztalat.
2011. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
abban igazuk van hogy egy "értelmes" gyerekkel nehezen tudod eladni azt hogy "ö az uj apukád" de ha rendes pasit keritessz akkor nem fogod azt érezni hogy a gyerektöl lopod el az idöt :)
2011. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség amit beszélsz, nem bújhatsz a gyerek mögé, neked is jogod van a magánélethez, a gyereknek se jó, ha azt látja h feszült vagy, inkább jobb ha nyugodt.Meg had tanuljon meg kicsit alkalmazkoni.
2011. dec. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igazából nem is új apukát szeretnék neki, mert mert az igazi apukája rendszeresen viszi. Neki van új kapcsolata, sőt másik gyermeke is, akikkel valahogy egész jó viszonyunk van.

Csak nem is tudom, kicsit a 15H-21H közti időt nem tudom, hogy megosszam-e mással, hiszen a gyermektől egész nap távol vagyok, általában szombat estétől vasárnap estig az apukájávan van a kicsi.

2011. dec. 31. 08:33
 6/9 anonim ***** válasza:
No ez "egyszerű". Keres hétvégen. És ha úgy látod, a családban is van helye, nem időt vesz el a gyerektől, hanem segít és boldogít titeket, akkor csak hajrá!
2012. jan. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ötlet, bár őszintén valami komolyat szeretnék, ha talán 9sszejönne
2012. jan. 4. 23:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy keresel, hogy biztosan komoly legyen, akkor soha nem találnál. Elég annyi, hogy a szenvedélybeteg alakokat került.
2012. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azokra mindenképpen allergiás vagyok. Max cigizzen, de nem az én közelemben. Asztmás vagyok, nem bírom a cigifüstöt, no meg valljuk be, úgy csókolózni... pff.
2012. jan. 11. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!