Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a párod hazugsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a párod hazugsággal vádolna és nem hinne el neked bizonyos dolgokat és semmi alapja nem lenne ilyet feltételezni rólad?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő lenne,kaptam egy munkát amit bár nem nagyon akartam de elvállaltam..a minap kaptam egy sms-t a munkáltatótól hogy nem kell mennem még sem mert talált másik embert...gondolom az ismerősnek az ismerőse lehetett....így nyilván nem engem választott..a párommal sokat beszéltünk erről a munkáról hogy elvállaljam e..a páromnak elküldtem ezt az sms-t hogy ezt kaptam és hogy nem kell mennem...ő ezt megkérdőjelezte hogy biztos hogy én írtam mert hogy nem akartam menni és biztos én találtam ki az egészet,az igaz hogy nem nagyon akartam ezt a munkát de annyira nem hogy ilyen sztorikat beadjak és ilyeneket hazudjak neki...szóval ő azt gondolja hogy az sms-eket is én írtam és csak elküldtem neki...nem az volt hogy sajnálom vagy valami és kicsit is együttérző lett volna..nem inkább megvádolt aljas módon azzal hogy tuti hogy én találtam ki és hazugság az egész...mi a véleményetek??ku.rva sza.rul érzem magam..nem elég hogy vissza utasítottak még ő is megvádol ilyenekkel...
2011. dec. 31. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A párom jobban bízik bennem mint bárkiben a világon, beleértve magát.

Ez oda vissza működik, tehát egy ilyen helyzet nálunk nem alakulhat ki, de ha mégis lenne rá példa meghallaná a számat, az biztos...

Gondolkozz el a kapcsolatotokon:(


21-L

2011. dec. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért... ez egy csöppet gyerekes nem?

Szóval... van egy állás, nem akarom, de kell a pénz. Ezért elvállalom. Mondják, hogy bocs de mégse (ők is jófejek basszus) elújságolom ezt a páromnak, aki lehazug piszok disznóz, hogy én hogy találhatok ki ilyet?


Na most... amennyiben ez normális kereteken belül zajlott, nem ilyen "kvaanyázva" akkor valszeg néztem volna egyet, hogy jóvan akkor ne hidd el, lényegen úgyse változtat...

De páromról se feltételezem, hogy ilyen abszurd hülyeségekben ne hinne nekem, ebben semmi okom nem lenne neki hazudni. Hisz végülis neki mindegy, hacsak nem együtt éltek, és közösen fizetitek a dolgokat, de ez akkor is gyerekes...

Mondd meg neki, hogy nem hazudtál. Ha nem hiszi el, sz.rd le, már bocs, de most ilyenben nehogy már még bizonygatnod kelljen, hogy nem drágám, nem esküdtem össze ellened a telefonszolgáltatókkal, és hamisítottam meg a cég sms-ét, hogy te azt higyjed, hogy valójában ők mondták le, és nem én a melót... XD

Szóval... tessék szépen kibékülni.

2012. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ennyire bízhatsz meg az ő szavában a továbbiban... S lényegtelen, hogy te nő vagy-e vagy férfi és viszont.
2012. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!