Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik velem mindig ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik velem mindig ez?

Figyelt kérdés

18/L vagyok,és az az igazság,hogy teljesen elment a kedvem mindentől párkapcsolati téren.Mindig is úgy éreztem,hogy egy kapcsolat két emberről szól,mind a két fél keresi egymást,mindent meg tudnak beszélni,megbíznak egymásban...Egész eddig összesen 3kapcsolatom volt.Az elsőben nagyon szerelmes voltam,bár elég lassan sikerült összehozni,a pasi mindig hajtott értem,de én nem szerettem igazán(de ezt nem mutattam ki,adtam neki esélyt),végül mégiscsak megszerettem,mikor ezt elkezdtem érezni,én is mindig írtam neki,kerestem,mondtam,hogy szeretem,stb,és ő elkezdett le.szarni engem,meg is csalt,többször is,mikor ez kiderült,szakítottam vele.A második kapcsolatomban nem tudtam beleszeretni a fiúba,mert nem éreztem azt,amit szerettem volna.A harmadik az,ami most van,vagy talán nincs is..Már töbedszerre szakítunk,jövünk össze,stb.Neki az első barátnője is idősebb volt 10évvel,én vagyok az akivel 2év korkülönbség van csak,de bekevert egy nála 20évvel idősebb nő....Nem tudom hogy miatta,vagy mi miatt,de nem foglalkozik velem.Amikor együtt vagyunk,akkor jó,amikor nem ,(távkapcsolat,csak 30km van köztünk),akkor meg nem keres,h írok neki b.unkón válaszol"gat"....Mindig én vagyok a hibás szerinte....


Őszintén megmondom,nekem elegem van ebből.Én tényleg mindig mindent megpróbálok megtenni.Csinosnak tartom magam(bár vannak tőlem szebbek is 1000x),okosnak,meg jószívűnek.Mindig meghallgatom a másikat,mindig engedek,sose akarok veszekedni,kedves vagyok,bízok bennük(már amennyire tudok már :S ) ,stb....de úgy érzem hogy nem vagyok elég jó,mintha engem nem lehetne szeretni..... Csak annyit szeretnék végre,hogy ne nekem kelljen kűzdeni mindig mindenkiért,meg hogy érezzem hogy tényleg én kellek,vagy valami,mert ez már kibírhatatlan..... A mostani "kapcsolatomat"is szeretném helyrehozni,de annyira elvagyok már keseredve,fogalmam sincs mit tudnék még tenni?????!!!!! :'(:'(:'(:'(:'(:'(


2011. dec. 31. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vedd észre, hogy milyen szerencsés vagy, hogy ilyen könnyen találsz partnert, szerelmes meg nyilván nem lehetsz mindenkibe. Nekem még egy normális kapcsolatom sem volt. 20/F
2011. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ezek sem normális kapcsolatok,nem találok könnyen partnert,egyáltalán : ) Különben meg nem jövök össze akárkivel,nekem kell egy pár fontos belső tulajdonság a másikban : )
2011. dec. 31. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor talán teljesen tiszta lappal kellene kezdened. Igencsak fiatal vagy még így nyugodtan megteheted. S az se nagy katasztrófa ha néhány hónapot egyedül vagy. S találkozol majd egy olyan sráccal akinek te kellesz és viszont. Egy ilyen se vele se nélküle dolog biztosan tönkretesz.
2011. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegény. :( szerintem a helyes az lenne ha ezzel a sráccal szakítanál. Éretlen még. DE!! ahogy észreveszem neked is a szerelem körül forog az életed, mint ahogy nekem is. Kell a szeretet, szerelmes akarok lenni, de amióta volt az első pasim, azóta már úgy vagyok vele, hogy nem is akarok, minek? Nem létezik igaz szerelem. Ami meg létezik mind romantikus nyálas film. ezért utálom a romantikus filmeket mert csak hazugság az egész, és tündér mese.

De egy jó tanács, hogy szakíts a sráccal, fél évig kb (nekem elég volt másfél hónap is) legyél túl a szakításon, és vedd magad körül barátokkal. Ők mindig ott vannak, és segítenek. Nekem sokat segített az egyik bnőm aki nálunk aludt és felvidított, elfelejtettem, hogy miért is voltam depis. Nekem nincs sok barátom, de akik vannak azok viszont tényleg ott vannak, hogy felvidítsanak. Ha esetleg nincsenek barátaid, akkor se szomorodj el. Keress valamilyen hobbit. Én nem tudom hogy nekem mi legyen a hobbim és sokat unatkzok is emiatt, ezért elkezdtem metin2-zni xD végül is jó. nevelem a ninjámat és a sámánomat xD szóval a lényege az egésznek (már másodjára):

-szakíts

-kicsit pihend ki magadból a srácot (barátok segítségével, találj hobbit magadnak, ha meg van akk folytasd :))

-aztán gondold át, hogy minek is kellenek srácok, még előtted áll az élet, és lehet még pasid akár mennyi, mert mg fiatal vagy :)

Üdvözletem ^w^


ui.: én fiatalabb vagyok nálad amúgy, és nekem ezek amiket leírtam segítettek :) Remélem sikerül egyszer megtalálnod az igazit. :)

2011. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Először is, amíg nem szeretitek valakivel egymást, addig nem kéne párkapcsolatnak nevezni, mert látod... nem működik úgy a dolog. Ezzel a 3. barátoddal szakíts, mert nem szeret.
2011. dec. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!